Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bunkó az osztálytársam?

Miért bunkó az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Kozepsuliban 1. eves vagyok. Szept. óta szerelmes vagyok az egyik fiu osztalytarsamba, de soha nem.mondtam senkinek. Eleinte nagyon kedves volt velem, sokat bamult, es felkoszontott a szulinapomon. Par honapja viszont nagyon is kerul. Ha hozzam kene szolni hadar es nem nez a szemembe, zavarban van, es mikor egyszer el kellett ulni, fanyalgott hogy miert pont mellém. Nem reg osszeszedtem a batorsagom es irtam neki facen, de kb 3. uzimre valaszolt, olyan fel szoval, eleg "bunkón". Suliban meg emberszamba se vesz, csak ha muszaj. Minden csajjal tok beszedes, barkihez oda megy, tolem viszont fel (?). Es persze bunko, de ilyen "semmibe veszlek" hozzaallassal. Szerintetek miert lett ennyire bunko? (Senki massal nem az.)

2015. máj. 1. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szeret,csak nem mutatja ki
2015. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ezt te is tudod,mit jelent,zavarba van,egyértelmű,kerül,egyértelmű,tetszel neki
2015. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!