Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátom...

Mit csináljak a barátom legjobb barátjával, aki az osztálytársam és folyton bunkó velem?

Figyelt kérdés

Végzősök vagyunk, a barátom egyik legjobb barátja az osztálytársam. Még tavasszal meg lett beszélve, hogy táncol velem szalagavatón. Ez eddig mind szép és jó, de kb szeptember óta folyamatosan bunkó velem, már más barátnőm is majdnem rászólt hogy fejezze be ezt és miért ilyen velem - tehát elég feltűnően gonoszkodik velem. Továbbá a tánc próbákra alig jön el, ha ott van, akkor is látványosan szenved, hogy neki minek kell itt lennie, őt ez nem érdekli, lesz**ja az egészet, ezért nem fektet bele elég energiát hogy menjen - elég rosszul megy nekünk a tánc. Megmondta: csak azért csinálja végig, mert megígérte nekem és nem hagy cserben. Ez mind szép és jó, de ettől függetlenül állandóan bunkó velem és a táncot se veszi komolyan... A barátom csak azt mondja, hogy ez az én problémám, engem zavar a viselkedése, beszéljek vele én, mert ő hogy beszéljen vele mikor ő nincs ott, nem látja, hallja hogy mi történik. Pedig sokszor már sírok azért ahogy a barátja velem viselkedik (nagyon érzékeny vagyok). Nem kellene megvédenie, és ha az egyik legjobb barátja, akkor beszélnie vele? Én félek beszélni a sráccal, mert már nem tudnék más párt találni ha végül lemondaná a táncot és szeretnék táncolni, a szüleim is ezt szeretnék.

Tanácsok? Hogy beszélhetnék vele? Főleg, hogy sírás nélkül em is tudnék, tényleg nagyon érzékeny vagyok. =(

(Bocsánat ha rossz kategóriába írtam, nem tudtam hogy hova írjam)

18/L



2014. dec. 16. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok a párválasztásodhoz!

A barátod igazán keményen kiáll melletted/érted.

2014. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1, a pasid egy retardáltnak tűnik, sorry


2, a haverjának bejöttél szerintem, de úgy tűnik lejött neki, hogy esélytelen a szitu és ezért nem tud mit kezdeni magával. Most megy a dünnyögés, sz*r az élet, nincs értelme semminek

2014. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A barátom nagyon is rendes fiú, mindent megad nekem és kicsit el is kényesztet igazából. Csak ez az egy biibi van a barátjával. Náluk a baráti társaságban, és a barátom családjában is mindig úgy ment, hogy akinek baja volt a másikkal, az beszélje meg vele, ne pedig más beszéljen helyette.

Esélytelen hogy tetszettem a srácnak, ez teljesen kizárt. Barátnője is van, amúgy nagyon ritkán beszéltünk az elmúlt 4 év alatt, de azért jóban voltunk, de most szeptember óta ilyen bunkó velem.

2014. dec. 16. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!