Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom kivételezik, és ez...

A tanárom kivételezik, és ez nekem feltűnt, szóljak neki? vagy megsértődik? De engem már idegesít, megbántani meg nem akarom, mert legbelül érzékeny nő

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha veled kivételezik akkor örülj neki, ha meg mással akkor meg nem tudsz mit csinálni.
2015. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Velem nem,pl.van olyan aki szinte nincs órán ,szimplán kap egy négyest,én azért bejárok,kapok egy kettest? milyen már..
2015. máj. 4. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak, akik sokat tanulnak és nem tudnak. Viszont olyanok is vannak akiknek nem kell sokat tanulniok és mégis tudnak.
2015. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Láthatatlanba? mert dogát se írt..se beadandót nem adott be
2015. máj. 4. 19:09
 5/5 anonim válasza:
Hozd fel ezt a kérdést ott az osztály előtt, talán így nem tud nagy mentséget felhozni magára... De ez csak egy tipp, rajtad áll megteszed-e.
2015. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!