Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Magán tanárra lenne szükségem....

Magán tanárra lenne szükségem. Ki segítene, esetleg ki tud ilyet?

Figyelt kérdés
Aki önzetlenül segítene nekem . Szekszárd és kornyeke.

2015. máj. 8. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az önzetlent úgy érted, hogy ingyen? Sok sikert.
2015. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha vannak még ilyen emberek , de online videochat is jo...
2015. máj. 8. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
segítek neked egyest produkálni ha benne vagy:)
2015. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kosz de az megvan! Valaki normális ember .???
2015. máj. 8. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Hívd a tudakozót
2015. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még azt sem írtad le, hogy milyen tárgyból és milyen szinten.
2015. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de normális embernek tartom magam és ezért nem tanítok ingyen. Vagyis tanítottam, de barátokat és engem halálra idegesített a szituáció még úgy is. Nem látja ezt kívülállóként az ember, de a tanár is ember, először fel kell készülnie az órára, átnéznie újra az anyagot amíg összeállítja a feladatsort, az óra anyagát és menetét, a házi feladatot, kijavítani a régieket és a dolgozatokat. Na, ez több időbe telik, mint maga az óra, mert tényleg az a legkevesebb. És ezek után azt láttam, hogy az ingyen óra nem is motiválta a barátomat, konkrétan biztos, hogy fele annyit se foglalkozott vele, mint én. Na erre mondtam én azt, hogy ezt én így nem fogom csinálni mert így csak az idegeimet nyúzzák. És akkor azt meg se említettem, hogy én is pénzzel fizetek a boltban. Én azt javaslom, hogy az ismeretségi körödben kérj segítséget, mert ez így nem fog menni. És tényleg, úgy pláne nem, ha rendes tájékoztatást sem nyújtasz, hogy miből milyen szinten kéne felkészítő.
2015. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es megmondta, pont úgy van.
2015. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
en magán tanárt kértem nem értelmező kéziszótárt! Amúgy a matek nem megy
2015. máj. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!