Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mire kaptam én négyest? Már...

Mire kaptam én négyest? Már sírok.

Figyelt kérdés

Ma énekből voltam.

Mindent tudtam, a legnehezebb témát kaptam, énekeltem is, de hozzáteszem nincs hangom és négyest kaptam.

Na, de mire....?!! :O

Hadd ne írjam, kinek a lánya pedig nyögte a témákat, a fogalmakat és ötöst kapott, meg akinek nincs hangja is jó jegyet kapott, nekem meg az volt a kifogás, hogy azért kapok annyit, mert a hangom nem teljes.

Mi ez....:OOO

Ez nem az én napom.


Véleményeket, esetleg tapasztalatokat várok ezzel kapcsolatban.



2015. máj. 22. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nyugi édes, senkit sem érdekel.
2015. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos sok tanár pofára osztályoz. Nálunk volt egy totál fahangú, egyébként kitünő tanuló fiú, aki mindig ötöst kapott énekből is, nála sokkal jobbak pedig hármast, vagy négyest. Más tantárgyból is volt olyan, hogy a közepes tanuló max négyest kapott akkor is, ha ötösre tudta az anyagot. Ne aggaszd magad egy ének miatt, semmihez nem kell, senki nem fogja továbbtanulásnál az éneket figyelembe venni. Tojd le és ne sírj, bár tudom, az igazságtalanság is nagyon tud fájni, de nem érdemli meg az ilyen tanár, hogy miatta szomorkodj.
2015. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2:


Amúgy köszönöm. Itthon is ezt mondták, hogy arcra megy.

Az időt sajnálom, ami belement.

2015. máj. 22. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan emiatt sírsz... Nálunk a rajztanár a sz*rfej, aki a 3-as munkámra egyest adot.. -.-" De én még gimis vagyok. És nem megyek képzőművésznek, semmit se ér
2015. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol a nyamvadt énekkel?

Egyébként én megmondtam volna a tanárnak, hogy nyalja meg a golyóimat aztán azt csinál amit akar.

2015. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Jézusom, hány éves vagy, 6? :D

Most komolyan gondolod, hogy itt bárkit is érdekel a nyomorod?

2015. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj, hogy elpanaszolta? Az embert nagyon tudja bántani az igazságtalanság.
2015. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

8:


Köszönöm. Sajnos, ha ő lenne ilyen bajban, és ide kiírná, neki sem esne jól, de ha valaki ilyet ír tudod, az azt jelenti, hogy túl jól megy minden neki. Bezzeg, ha volna valami, betörne a feje.


Amúgy meg számítana nekem.

2015. máj. 22. 16:28
 9/10 A kérdező kommentje:

6:


Ezt jól megmondtad. Gondolom utána szivatott.

2015. máj. 22. 16:29
 10/10 anonim válasza:
73%

az ötösnek azt a negatív értelmezését mindenki elfelejti, hogy "ötös = ennél jobbat nem fog tudni soha..."

magyarul, örülj a négyesnek, az lenne a rosszabb, ha azt gondolnák, hogy ez, amit nyújtottál, a maximum, amire képes vagy

2015. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!