Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a tanár?...

Miért csinálja ezt a tanár? Miért nem kaptam meg a négyest?

Figyelt kérdés

Szlovák jegyeim:

2

3

5

5


Akárhogy is számolom, ez 3.75! Minden tanár azt mondja, hogy innentől kötelező megadni a jobb jegyet... Jaa, és annak megadta a négyest, akinek 2 (!!!!) egyese volt...na jól van.:/ Én miért nem kaphattam meg a jobb jegyet? Ez jogos volt? Ja és hozzátenném, mindig jelentkezek órán, még se szólít fel... a szavakat is tudom betéve. Tavaly dicséretes ötös voltam, most meg hármast érdemlek? Na nee.:(



2013. jan. 11. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj be anyukáddal, beszéljetek vele. Sok tanár csinálja, hogy félévkor a rosszabb jegyet adja, hogy év végén adhasson jobbat, de nem értem a logikáját én sem.
2013. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Á, én nem megyek reklamálni. Tanulok, tanulok, és próbálok javítani.:( Csak én nem érzem ezt jogosnak, hogy hármast adott. Na mindegy, nem akarok siránkozni. Lenne egy kérdésem... veletek is történt hasonló eset?
2013. jan. 11. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Tőle kell megkérdezni. Lehet, hogy túl magasra tetted a a lécet, megunta, hogy állandóan Te jelentkezel, viszont így is magas az elvárás veled szemben.
2013. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
De igenis menj reklamálni, ez azért messze nem hármas. Szerintem pofára osztályozás megy...
2013. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindig jelentkezek, de nem szólított fel soha év elejétől kezdve.
2013. jan. 11. 14:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Pofára osztályozásban egyet értek...én soha nem hangoskodtam, nevettem, próbálok mindig figyelni, járok szlovák szakköre, bár jövőre befejezem, ezért a húzásért. De még is hogy lehet, hogy olyan kap négyest, akinek van egyese??? Ez nem fér a fejembe... egyetlen egyesem sincs egy tantárgyból se. De hiába mennék reklamálni, mert már le vagyok zárva.
2013. jan. 11. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: megkérdezted?
2013. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert csak otthon számoltam ki az átlagom, és akkor vettem észre, hogy ez nem volt jogos. De tényleg szólok majd vagy az ofőnek, vagy a tanárnak... muszáj megkapnom a négyest.
2013. jan. 11. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez viszont nem kevés figyelmetlenségre vall. Ha ennyire nem követted eddig a jegyeidet, hogy lett hirtele ilyen fontos?
2013. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!