Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az osztálytársakról / tanítványokról akik folyton rágörcsölnek a dogákra és sírnak ha négyest kapnak? Volt ilyenre példa?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én is sírtam a négyesért,mert ritkán kaptam kettesnél jobbat.
2015. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember végigtanul egy egész hétvégét, tényleg odateszi magát és kap egy 4est, na akkor tényleg elhullajt jó pár könnycseppet, hogy ennyi szenvedés a semmiért.
2015. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább általános iskolára és ott is inkább alsó tagozatra jellemző. Mert a szülők elvárják az 5-öst, és valószínűleg cirkuszt csapnak otthon, így inspirálva a gyereket, hogy tanuljon. A gyerekben meg megfelelési kényszer van.
2015. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mar akinek a negyes semmi.

Nekem van olyan osztalytarsam,aki folyton hisztizik, rendszeresen veri az asztalt, amikor a tanar nem valaszol a nyolcvanadik kerdesere, amit tudnia kene, es folyton beszel magaban, es amikor az egesz osztaly egyszerre kiabal vele, hogy fogja mar be, akkor is folytatja, hogy o nem akar egyest kapni. Persze mindig negyest vagy otost kap. Volt, hogy addig elment, hogy hatrafordult, es doga kozben megkerdezte, hogy o ezt nem erti, magyarazzik el neki.

Az ilyen peldaul idegesito. Nagyon is. De hala istennek ilyen nem sok van, csak o viszi nagyon tulzasba, hogy vegigbeszeli a dogat, nem lehet koncentralni tole.


Mondjuk engem az is zavar, ha valaki elotte szunetben teljesen rastresszel, hogy most milyen jegye lesz, ahelyett, hogy atnezne az anyagot.

Nalunk szerencsere nincs olyan, aki,negyes miatt sirna, meg a legjobb tanulo sem.


Bocsi az ekezetek es elirasok miatt.

2015. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent ezt gimnazium 10. osztalyaban csinalja. Egyszer infobol egyest kapott, mert nem kuldte be a szerverre a tz-jet, honapok ota folyton felemlegeti.

Negyesert nem sir, de a harmasra mar azt mondja, hogy nem keri (nalunk nem lehet ezt csinalni, de ket ev alatt meg nem jott ra).

2015. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!