Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valaki nem megy osztálykirá...

Ha valaki nem megy osztálykirándulásra, de nem is beteg meg semmi, akkor be kell mennie az iskolába? És ha igen, mit csinálnak ott vele?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 18:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
nálunk be kellett, de sose mentem :D elvileg más osztály óráira kell beülni . :D
2015. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, megeszik. Mehetsz másik osztályba. (párhuzamos osztályba) ha csak nem az egész évfolyam megy. ha igen, akkor szülői igazolás és maradsz otthon
2015. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aki bemegy a suliba azt megerőszakolják
2015. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2015. máj. 26. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, párhuzamos osztályokhoz beülsz órára. Gondolom ha az a valaki azért nem megy, mert utálja az osztályát, akkor felüdülés lesz normálisabbakhoz (feltéve, ha azok) beülni.:D
2015. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is be kellett VOLNA menni, de nem mentem, pedig nagyon papoltak, hogy "jaj, az mennyi igazolatlan lesz", aztán érdekes módon egy sem volt beírva.
2015. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk minden osztály egy napon megy kirándulni, így ilyenkor nincs tanítás, tehát nem kell bemenni. Idén úgy adódott, hogy a mi osztályunk más időpontban megy, de nem kell bemennünk. Viszont általánosban nálunk is úgy volt, hogy be kellett menni egy másik osztályba. Ugyanúgy részt kell venni az órákon. Elviekben igazolatlant kapsz, ha nem mész be. Nem tudom, hogy ez gyakorlatban hogyan működik...a többség általában szülői igazolással vagy kikönyörgött orvosi igazolással megoldotta.
2015. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Általánosban a párhuzamos osztályok valamelyikébe kellett beülni, gimiben már otthon maradtam.
2015. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
be kell menni igen. olyankor kiserleteket hajtanak vegre azokon akik nem mentek. lehet masnap 3 karod lessz.. en a helyedben inkabb mennek kirandulni, nem halsz bele...mozdulj ki!!!!!
2015. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó nem vagy vicces. Szóval ne nagyon erőltesd lécci ://

A többi választ köszönöm :)

2015. máj. 28. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!