Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy 5. -es srác aki...

Van egy 5. -es srác aki terrorizálja az egész sulit mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
szóval arról lenne szó h van egy srác akinek valami betegsége van és néha ilyen rohamot kap és csak úgy megtámadja azt akinek a közelében van. 8 napon túl gyógyuló sérülést MÉG nem okozott viszont elég csúnyán megharapott/karmolt/rúgott pár gyereket, tanárt. A baj az h papírja van arról h ő beteg és körzetes tehát nem tudják kipaterolni a suliból pedig még minket 8.-osakat is bánt. Engem még szerencsére nem támadott meg de sose lehet tudni...egyébként a tanárokat is szívbaj nélkül megrugdossa és le kell fogni h abba hagyja. Valami tipp h mit lehetne tenni ellene?

2015. márc. 27. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valami dührohamos vagy mi? Amúgy az igazgatót kell ezzel csesztetni, hogy találjon rá megoldást. Minél többen zaklatjátok ezzel, annál gyorsabban csinál majd valamit.
2015. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6. kerületi iskola?
2015. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ensam skog ***** válasza:
A szülők esetleg nem tudják kezdeményezni vagy valahogy elérni, hogy magántanuló legyen? vagy csak van az ilyen embereknek speciális suli.
2015. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pofán vágni és kirúgni a suliból.
2015. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Van nálatok a suliban valami kajakabb gyerek ?


Mert akkor azt kell megkérni hogy verje szarrá ezt az idiótát.


Nehogymár mert papírja van róla hogy bolond majd mindenkit terrorizál.


Akkor kimegyek az utcára és nyugodtan megölhet egy pszichopata aztán majd lobogtatja a papírját vagy mi.


Valaki hozzám ér egy ujjal is átküldöm a másvilágra és majd ott lepapírozhatja istennel hogy mekkora ba lfasz.


Szóval ha kell csapatosan verjétek el de jól dolgozzátok meg és akkor majd érzi a saját bőrén hogy mit tesz másokkal.

2015. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen anno, több is. Nem lehet velük mit tenni, ugyanis nem lehet őket kirúgatni, a szülők meg általában leszarják őket.

Sajnos meg kell várni, mire valami nagyobb bajt csinál, aztán utána már talán elvitethetik a javítónevelőbe, vagy valami pszichiátria féleségre. Csakhogy ennek majd ki issza meg a levét?

2015. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Skizofrén a gyerek és nem Budapesten lakok , megverni azért nem akarjuk mert azért csak egy gyerek végül is és attól h beteg nem érdemli meg h szétverjük, az igazgató nem nagyon tud/fog mit tenni , magántanuló se lehet a gyerek mert a család nem tudja megoldani a felügyeletet van egy suli ami az ilyen gyerekeknek van kitalálva itt a városban de valamiért nem akarják átvinni, szerencsére nekem már csak pár hónap van vissza ebben a suliban de azért így is elég para a helyzet. Multkor egyik osztálytársamat (fiút) úgy meg harapta h vérzett (szerencsére nem lett nagy baja). Ami még furcsa h ölelgetni akarja a fúkat ami elég khm.....érdekes és ha valaki azt mondja neki h légyszives ne, menj innen akkor az esetek 80%-ában támad...
2015. márc. 27. 17:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy beteg, de szerintem is meg kéne verni.Azért mert neki van erről egy papírja bármikor megteheti ezt?Ha engem megtámadna biztos nem hagynám magam.Gondolj bele: Ha nem tesztek ellene semmit ő abból annyit szűr le, hogy akármit csinálhat úgysem tesztek ellene semmit.
2015. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Pedig az ilyennek vagy speciális iskolában a helye vagy magántanulónak kéne mennie. Szerintem erre az igazgató csak akkor fog rájönni, ha valami komolyabb dolgot csinál vagy ti veritek péppé.


Mivel mindkét variációt jó lenne elkerülni, ezért a szülőknek kéne valamit tenni. Ha papírja van a gyereknek arról, hogy valami pszichiátriai problémája van és nem képes más gyerekekkel meglenni, ti meg rettegtek tőle, akkor a szülők forduljanak az igazgatóhoz és ha az igazgató sem tesz semmit, akkor az iskola fenntartójához (önkormányzat).

2015. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocs, ma már nem az önkormányzat az iskolák fenntartója, hanem a KLIK.
2015. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!