Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy viseljem el ezt a K-t?

Hogy viseljem el ezt a K-t?

Figyelt kérdés
Most vagyok középiskolában elsős és van egy osztálytársam ,aki akkora nagy kur.va mindenkit lebeszél az egész osztályt és engem ez nagyon zavar.Pénteken is torna orán azt súgta a másik osztálytársamnak ,hogy halgasd ,hogy fog beszélni és direkt minden féle hülyeségről beszélt nekem...és ott röhögöt majd a tornázó lányokat szidta mindennek lemondta őket z eggyiet el nevezte tevepatának majd elkezdett dicsekedni 15éves létére ,hogy hogyan basz.ik stb...Pénteken nekünk az eggyik csoportnak az osztályfőnökkel volt oránk és ,akkor is nagyon szidták ,hogy a tanárok is panaszkodnak rá stb...Meg az eggyik gyerekhez oda szaladt és bele törölte a make up-os pofaját a fehér pulcsijába csupa olyan lett a gyereknek ,neki meg totál elkenődött az arcán a smink és azon röhögött mint a fogyatékos!Normális es? és teszi magát mintha ha ö lenne az Anglia Királynője.Nagyon irritál mit tegyek?

2013. szept. 15. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Erőszakoltasd meg pár kancigánnyal. Mission accomplished.
2013. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Alaque ***** válasza:
100%

Az ilyeneknek tartalmas, ám annál rövidebb pályafutásuk szokott lenni az iskolákban. Úgyis kirúgják, ne félj.


Nyelvtanórán meg jobban figyelhetnél, ha már a sulinál tartunk...

2013. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
annyira ideges vagyok ,hogy mit fog csinálni holnap velem :( bocsa a hibákért csak rossz a laptopom :/ meg néha orákon elkezd nyávogni angolon is csend volt egyszer csak elkezdett nyávogni meg minden féle állát hangokat kiadni magábol
2013. szept. 15. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki életében vannak irritáló dolgok, ezekkel egyszerűen nem kell foglalkozni, ki kell zárni. Engem pl. a borzalmas helyesírásod és tudatlanságod irritál, de ahelyett, hogy nekiállnék erről nyafogós kérdéseket kiírogatni, inkább most fogom magam és rányomok az x-re a böngészőmben, és csinálok valami olyat, amit élvezek :)
2013. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
diszleksziás vagyok
2013. szept. 15. 16:05
 6/9 bakur12 ***** válasza:
Sajnalom hogy dislexias vagy. Ne foglalkozz szerintem vele az a legjobb amit tehetsz, mert az ilyenek csak artanak ha kapcsolatba kerulsz veluk. Hagyd a francba s vard meg mig hatha elkuldik a sulibol es orokre elfelejtheted. Sok szerencset.
2013. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! probálom lerázni ,de folyton a nyomomban van és piszkál nem tudok mit csinálni vele :/
2013. szept. 15. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
ha felhúzod magad akkor eléri a célját. ha leszarod akkor nem. ennyit tudsz tenni. :)
2013. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló osztálytársam, folyton ilyen irritáló dolgokat csinált, hogy rá figyeljenek. Neki zűrös háttere volt, az anyja állítólag lelépett, az apja pedig meghalt, de volt amikor az a verzió volt, hogy nem is halt meg. De senki nem tudta, hogy mi van igazából, még a szülők sem. A nagymamája nevelte, aki igen szigorú és vaskalapos asszony volt, vagyis inkább nem haladt a korral. Szeretetet nem igen adott neki, gondolom azért akarata, hogy a suliban mindenki rá figyeljen. Alapvetően nem volt hiperaktív, csak néha úgy viselkedett.

Valószínűleg azért ilyen ez a lány is, mert otthon nem nevelik rendesen. (Vagy ennyire tombolnak most benne a hormonok.) Hagyd figyelmen kívül, vagy mindig közöld vele, hogy szörnyen unod már és irritál is, fejezze már be. De a legjobb, ha egyre gyakrabban és többen odamentek az osztályfőnökhöz, és elmondjátok miket csinált és már nem bírjátok elviselni. Idővel muszáj lesz lépnie valamit és majd kirúgják vagy magántanuló lesz és csak néha kell bejárnia vagy ilyesmi. Ha mindenki elküldené a francba, és senkit nem érdekelne igazán, akkor befejezné, csak ehhez az kell, hogy kinyissák az emberek a szájukat. Ez meg nálunk is úgy volt, hogy a többség csak halkan panaszkodott, de abban már nem volt benne, hogy ő is rászóljon... Tehát valakinek el kell kezdeni, mert addig a birkák nem mernek felszólalni...

2013. okt. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!