Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell valakit az öltözköd...

Miért kell valakit az öltözködése alapján leírni?

Figyelt kérdés
Mint a legtöbb lány, én is szeretek öltözködni, de mivel nem vagyunk elengedve anyagilag, ezért nagyon olyan márkás ruhákat nem igazán veszünk. Én inkább turizni szeretek, mert ott is vannak jó ruhák, vagy a kínai. A legtöbb osztálytársam viszont sokszor tesz rám emiatt gúnyos, megalázó megjegyzéseket, meg hogy ők nem vennék fel mások ruháját, mert hogy szerintük turkálóban csak olyan vásárol, aki rá van szorulva más ruhájára.

2015. jún. 2. 06:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek velük egyet. Én is szoktam turkálóban vásárolni, elég jó, egyedi ruhákat lehet kifogni, ráadásul olcsón. Nekem is vannak márkásabb ruháim, de a turisokat hordom főleg. Tényleg elég jó darabokat ki lehet fogni. Legutóbb vettem jó néhányat is 5000 ft körül fizettem érte.

Én örülök,ha ezen is tudok spórolni. Igaz,én saját keresetből fizetem ki a ruháimat, nem a szülőkéből. Engem igazából nem érdekel, hogy ki milyen ruhát hord, ki ezt, ki azt szereti. Nem kell velük foglalkozni. Inkább az a ciki,hogy ezen vannak fennakadva, hogy ki honnan öltözködik.

2015. jún. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van keresetem, szakmai ösztöndíjat meg gyakorlati pénzt is kapok, ennek egy kis részéből szoktam általában ruhákat venni, meg a kollégiumot fizetni.
2015. jún. 2. 06:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hangoztatni, hogy turizol, ennyire egyszerű. ha nem néz ki úgy, mint amit épp egy menekültről rángattak le (nyilván nem), neked is tetszik és jól áll, kinek mi köze hozzá, hol vetted?
2015. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mondani hol vetted. Ha kérdezik, akkor mondd azt, hogy Bp-en voltatok egyik hétvégén és a ..... plázában. Járjon utána, hogy tényleg árulnak-e ott ilyet.


Amúgy, aki gúnyolódik, rúgd bokán, tépd meg a haját, aztán majd leszokik róla.

2015. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ruhám van turkálókból, nagyon szeretem, tök olcsón lehet ott vásárolni. Tőlem soha senki nem kérdezte még meg, hogy honnan veszem a ruháimat... de ha megkérdeznék, elmondanám, és nem érdekelne mások véleménye.
2015. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk turizni és vannak márkás ruhák is,amiken abszolút nem látszik,hogy hordva volt!


Én sem szégyellem.


Mindenki onnan öltözködik ahonnan tud.

Mi is turizunk meg kínaiból vesszük a ruhát. Nem telik arra,hogy 10 ezerért legyen 1 db pólóm. Annyiból sokkal többet is vehetek ha turiból vagy kínaiból veszek.

Nálunk inkább a mennyiség a fontos,mert ha van 10 ezer ft-om ruhára akkor nyilván nem 1-et dolgot fogok belőle venni,hogy hűű márkás..


Márkás ruha azok vannak amiket barátnőm adott nekem,mert hízott, kicsi rá vagy nem hordja.

Meg amiket a turiból sikerül vételezni és ennyi.



Múltkor is anyummal vettünk összesen 15-16 pólót és fizettünk 5 ezer ft-ot. Egy tök jó turis van Veresegyházán. Ennyi pólóban a fele márkás volt. Senki nem mondaná meg egyikről sem,hogy húúú csak pár szár ft-ért vettük.

2015. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!