Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácot rockernek gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácot rockernek gondolom az öltözködése alapján, hosszú haja is van, én nem vagyok rocker, semmilyen stílusban nem öltözöm, se plázásan, se rockeresen, se rapperesen, sehogy. Szerintetek egy ilyen rocker fiúnak csak rocker lány tetszehet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 23:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

embere válogatja. Van aki szeret a saját fajtáján belül keresgetni, én nem vagyok ilyen. Nekem jelenleg is egy "fél"rocker lány a barátnőm és nagyon kötődöm hozzá.

szumma: próba szerencse...

2009. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok, csak azért kérdezem, hogyha nem érdeklem, akkor az nem biztos, hogy azért van, mert én nem vagyok rocker, hanem mert amúgysem jövök be neki. (?)
2009. dec. 8. 00:11
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Fájdalom, de lehet hogy nem jössz be neki, igen. Ha meg akkora surmó, hogy csak rockercsajokra mozdul rá, akkor gondoljad meg kétszer, hogy tényleg ő kell-e neked...
2009. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sztem próba szerencse...

minden stílusban megvannak azok akik csak az adott stíluson belül válogatnak, de sztem ez elhanyagolható mennyiség...

2009. dec. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En, mint egy bakanccsal rendelkezo, felig rocker lany, rocker fiu parral azt tudom neked nyilatkozni, hogy a rocker fiuk nem csak a sajat fajtajukbol valogatnak (az ismeretsegi korom is ezt bizonyitja), de elobb akad meg a szemuk a darkosabb/rockosabb oltozkodesueken.
2009. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem en vagyok itt az elso ilyen akirol szo van... tehat hosszus ajam van, metalbandaban gitarozok, az oltozketesem is eleg sotet :D


Nekem nincs igy egy kimondott idealom. Tehat egy rocker lany is lehet szep, egy pazacica is (csak nemtom mennyire ertelmes!? :D) es egy semmilyen stilust nem kepviselo sem. Annyi a lenyeg nalam h lehessen vele zenet hallgatni, nem kell ilyen durva satanista dolgokat hallgasson, csak ilyen sima rockzenetol ne legyen rosszul :D


A barataim kozott sem vettem volna eszre ilyesmit. Mindenki ahoz vonzodik aki neki tetszik szerintem, nincs olyan h csak az ugyanolyan beallitottsaguakhoz.


(viszon ugy vettem eszre h lanyok kozul nem soknak tetszik a hosszu haj... :( )

2009. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok:


"viszon ugy vettem eszre h lanyok kozul nem soknak tetszik a hosszu haj... :("

marmint ha a fiunak van hosszu haja...


18/f

2009. dec. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Marhaság.
2009. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, voltam már én is ilyen helyzetben.A srác full rocker, hosszú haj, ackós bakancs, fekete bőr cuccok.Én is ilyen átlagos stílusban öltözködöm, de rock illetve metal zenéket hallgatok.Tehát...jól kijöttünk egymással, és szerintem ez nem lehet nála sem kizáró ok.
2009. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség, hogy a lányoknak nem tetszenek a hosszú hajú srácok.

én pl élek-halok értük :) kedvesemnek is a háta közepéig ér, baromira szeretem, mikor ki van bontva (sajnos nagyon ritkán és kizárólag akkor mikor kettesben vagyunk).

2009. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!