Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy osztálytalálkozóra házastá...

Egy osztálytalálkozóra házastárssal szokás menni tényleg?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szervezi a volt osztálytársam a találkozót, ami ma lesz. Tegnap jutott eszembe egy cetliről, és szóltam ismét a férjemnek, aki méltatlankodott, hogy egy nappal előtte szólok. Szóltam korábban is, de vszeg elfelejtette. Ő délutános, amúgy se tudna jönni, de úgy gondolom, hogy az osztálytalálkozón az osztálytársak találkoznak. Házastársat nem visznek. (A FB csoportban erről nem volt szó legalább is)Férjem állítja, hogy márpedig ezt így szokták, és arról van szó, hogy én szégyellem őt- szerinte. Mintha én találtam volna ki az időpontot,és mintha direkt elhallgattam volna!

A szervezőt vagy más osztálytársat inkább nem kérdezek, mert nagyon ciki, hogy ekkora cirkuszt csinál belőle a férjem. Más fogja, bejelenti és elmegy, engem meg számon kérnek és megvádolnak :(



2015. jún. 6. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk soha nem jöttek házastársak, a terem és a kaja is annyi személyre lett megrendelve, ahányan jeleztük, hogy megyünk.
2015. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Én a te helyedben nem vinném,mert az osztály találkozó.
2015. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
csak osztálytársak mennek oda, senki nem visz senki mást...
2015. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Vidd el, mutasd be, aztán zavard haza....:D

Legalább meglátja, hogy más sem cipelte oda a párját.

(nem újvárosi vagy?)

2015. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
87%
Mond meg neki hogy kiserjen el odaig es gyozodjon meg hogy nem masrol van szo....bemutatod a tobbieknek hogy o a ferjed es aztan menyen haza...mert az eleg gaz lenne ha te lennel az egyeduli akinek kiseroje lenne (bocsi)
2015. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Velem egyszer jött el a párom, mit ne mondjak, nem volt sikeres, nekem is és neki is kellemetlen volt, ráadásul ott mufurcoskodott, csak szégyeltem magam miatta.
2015. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Hát elég gáz lehet az az OSZTÁLYtalálkozó ahova az osztályon kívül megy még valaki... Végül is ki a f#szom kíváncsi a volt osztálytársak párjára? pfff

Pláne akinek nincs. Kellemes lehet.

2015. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!