Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit jelent, ha...

Szerintetek mit jelent, ha nem hívtak eddig egy osztálytalálkozóra se? (25F)

Figyelt kérdés
Három osztályom volt. Egy általános iskolás, egy gimis meg egy szakközepes. Nem emlékszem, hogy bármelyikkel is komoly gondok lettek volna. Vagy csak elfelejtettek? Történt már valakivel ilyen?

2015. ápr. 9. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mi is csak azokat hívtuk meg a gimisre akikkel együtt érettségiztünk, aki 1-2 évet járt az osztályunkba csak azokat nem.
2015. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor általános iskolai nincs is? Mert többször kérdezgették tőlem idősebbek, hogy voltam-e, de ha nem is volt akkor hogy menjek el?
2015. ápr. 9. 08:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Általános iskolai találkozó nemigen van, legfeljebb ha eltelik 40-50 és akad egy lelkes személy, aki megkeresi az embereket.
2015. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor köszi most már értem. Csak nagyon meglepődtem, mert már az utóbbi időben jöttek a kérdések és nem tudtam mit válaszolni rá.
2015. ápr. 9. 08:40
 5/13 anonim ***** válasza:
nálunk sincs általános iskolai osztálytalálkozó.
2015. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Azt jelenti hogy leszarnak téged,sajnos.
2015. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk volt általános és középsulis is már többször is.

Talán nem tudják az elérhetőségedet.

Vagy nem tartod senkivel sem a kapcsolatot, ezért nem tudnak elérni.

2015. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

De most volt, és nem hívtak, vagy egyáltalán nem volt? Nagyon nem mindegy.


Az is igaz, hogy általában csak azokat hívják, akikkel együtt végeztél. Meg az is, hogy általános iskolás az ritka, érettségi találkozót szokás 5 évente csinálni, de van hogy kimarad, általános iskolást viszont nem szokás rendszeresen, csak előfordulhat néha. Nekünk most lesz talán a 14. évben, mert valaki kitalálta, de ismerek olyat, akinek először volt harmincvalahányadik, nem öttel osztható évben.

2015. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
mi minden 5 évben tartunk általános iskolait is, őszintén szólva nem is értem más miért nem hisz velük nőttünk fel :) 8 évig voltunk együtt nem csak 4 :) - de persze mindenhol más a szokás, vagy egyszerűen nincs senki aki megszervezze... (nálunk is én szervezem mindig, de nagyon hálásak érte a többiek :D) - viszont volt olyan osztálytársunk akit csak most a 25 évesre sikerült megtalálnunk, mert úgy eltűnt, hogy senki nem tudta évekig hol, merre van... szóval előfordul ilyen is, hogy nem azért nem hívjuk meg mert nem akarjuk, hanem mert egyszerűen nem találjuk meg :) (mi lenne ha megkeresnél egy osztálytársadat akivel jóban voltál és felvetnéd neki, az ötletet, hogy szervezzetek egy talit, akkor kiderülne, hogy volt-e )
2015. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9:

Nem csak az évek számítanak, általában a középiskolás osztálytársakhoz közelebb kerül, illetve marad az ember, nyilván mindenkinél máshogy van, de ez a gyakoribb.

2015. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!