Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szekálás a suliban. Van,...

Szekálás a suliban. Van, akinél ezek közül a módszerek közül bevált valamelyik?

Figyelt kérdés
Általában azt szokták mondani, hogy ha szekálnak a suliban, akkor nézd őket levegőnek, vagy nevesd ki őket. Hát én először az első változattal próbálkoztam, ha bántottak, nem reagáltam rájuk semmit, de ettől sajnos nem hagyták abba, sőt, még vérszemet is kaptak. Aztán áttértem arra, hogy csak mosolygok rajtuk. Erre elterjedt, hogy bolond vagyok, mert ilyesmiken nevetek. Szóval egyik módszer sem vált be, hiába látom, hogy mindenhol ezeket tanácsolják. Nem értem, ezek tényleg segítenek másoknak, csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2015. jún. 8. 13:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér a levegőnek nézés csak benned fog nőni a feszültség a zaklató meg tudja hogy az egész nyugalmat csak megjátszod és csakazért is kínozni fog!


Oda kell menni és izomból orrba-állon vágni vagy hasba a szekálót Ezt nyugodtan gyakorolhatod otthon,alkalmas eszközön előtte néhány hónapig, de jobb ha edzésekre jársz. „Nem attól félek, aki tízezer ütést begyakorolt egyszer, hanem attól, aki tízezerszer gyakorolt be egy ütést."

A lényeg hogy kiüsd vagy orrát törd és fetrengjen. Ezek az emberek szóból nem értenek ,tuskót baltával kell vágni. Utána meglesz a respekt,esetleg még egy csatlósát kell lerendezni ugyanúgy, vagy sulin kívül megkeresni őket egyesével néhány izmosabb egyénnel és elbeszélgetni velük, hogy mi merre hány méter.

2015. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mikor kissrác voltam, akkor nekem faterom azt mondta, hogy semmilyen kóstolgatást ne hagyjak megtorlatlanul, mert ha hagyom, akkor mások céltáblája leszek. Eredménye az volt, hogy általánosban 4-es koromig elvertek párszor, de akkor a másik is kapott minimum harmad annyit. Sok olyan srác akivel bunyóm volt, utána haverom lett, vagy csak szimplán elismert. Felső tagozatban meg már csak pár hülye gyerek bunyózott nálunk, de addigra már volt annyi haverom, hogy eszébe se jutott senkinek sem kóstolgatni.


Gimisen meg már nem voltak hülyék a környezetemben, persze aki nem tanult, az meg még hülyébbek közé került szakmunkásba.

2015. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!