Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meddig járhat egy diák általán...

Meddig járhat egy diák általános 7. osztályba? Egy 1995-ös születésű még meddig tartható ott?

Figyelt kérdés

Ha egy diák 1995-ös születéssel ált isk 7. osztályba jár ki tudja hányadszorra (csak itt ebben az iskolában negyedszerre, de előtte már volt más iskolában is hetedikes) akkor az iskola meddig tudja ezt a dolgot húzni?


A képlet világos mint a nap: az iskola a tanulók után járó normatívából él, minél több diák annál több pénz, és ez is diák ez után is jár a pénz, hát nem rúgják ki. Elvan mint a befőtt.

Ugyan annyit hiányzik mint 3 másik együtt, és csak a hiányzásai elegek lennének a kirúgáshoz de furcsa módon a naplóban alig van hiányzása. Valahogy nem kerül be, ha meg bekerül érdekes módon kihúzásra kerül. Az ok itt is mint a nap: ha írnák a hiányzást ki kéne rúgni, de azt nem lehet, mert akkor 1-el kevesebb fejpénz.


Ezt meddig csinálhatja az iskola?



Ha valaki megkérdezné, hogy ugye ez egy szép barna fiatalember-hát eltalálta (majdnem). Barnának barna szépnek.. hát.


2015. jún. 9. 10:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

szerintem ezt simán jelentheted feljebb.mivel nyoma van: az áthúzások. ha elkezdenek vizsgálódni, valaki rajtad kívül is be fogja köpni, hogy a gyereket alig látni. ha más nem, az osztálytársait is megkérdezhetik.

névtelenül is jelentheted, tuti van módja.

kicsit túl hamar adod föl. nem az iskolaigazgató a legfelsőbb hatalom az oktatásban.

2015. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Másik oldalról: úgyis váltani akarok és lelépni innen. Fogok én bizonyítékot gyűjteni meg írogatni ide-oda?

Inkább tojok az egészre amíg itt vagyok nem látok és nem hallok ha meg nem leszek itt duplán mindegy lesz.

2015. jún. 9. 12:31
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"És akkor még azt se felejtsük el hogy egyes gerinctelen birka beszari kollegák igazodva a..."


Te is ugyanúgy beszari vagy, ha nem teszel semmit, főleg, ha még munkahelyet is váltasz...

2015. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Dehogynem teszek. A legjobbat. Ott haygpm az egész szar bagázst ahogy van szarok az egészre és remélem az összes ott döglik meg ahol van.

Ezt teszem.

Nme vagyok én kereszteslovag.

2015. jún. 9. 16:32
 15/17 anonim válasza:
47%
szerintem a cigány szülei zsarolják a tanárokat, hogy húzzák ki a hiányt... már nem azért, nálunk is volt egy, nem kell kicsillahozni hogy cigány, egy évig járt hozzánk, mert a gyerekeket idegesítette, így összefogtak a szülők, és megoldották, hogy áthelyezzék egy olyan iskolába, ahol többet tudnak foglalkozni az ilyenekkel... szülők még nem háborodtak föl? egyszerűen szólni kell az ofőnek...
2015. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

elmondom, hogy olyanok járnak ide akik között fel se nagyon tűnik ez a hulladék. kinek tűnik fel egy rohadt alma egy szemétdombon.

a szülők nem szólnak mert akik ide járatják a gyereküket azok a két kezüket összeteszik hogy van iskola ahol elviselik a kölküket. nemhogy még szóljanak bármi miatt.

hiszen az ő kölkük se sokkal különb.

2015. jún. 16. 17:36
 17/17 A kérdező kommentje:

Hát akkor hozzám jutottak el a nagy zsarolásban.


szerintem a cigány szülei zsarolják a tanárokat

2015. jún. 16. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!