Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy védhetném meg magam a...

Hogy védhetném meg magam a jövőben?

Figyelt kérdés

Május elején meghalt az apukám. Apa halála után egy kisebb városba költöztettünk anyával a nagymamámhoz, a helyi iskolába iratkoztam be. Sajnos a többi gyerek nem nagyon fogadott be, elég sokszor gúnyoltak, piszkáltak. Sokszor tettek rám megjegyzést, főleg a ruházatom miatt. Hogy inkább feketében vagyok, vagy pedig daginak gúnyolnak. Sokszor sírok emiatt, de árulkodni nem szeretnék, mert félek, hogy azzal csak rosszabb lenne.

10/L



2015. jún. 14. 21:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem az anyukáddal beszéld meg, nyugodt körülmények között. Ha megkéred, hogy ne menjen be az iskolába, meg ilyesmik biztosan megérti. Régebben engem is csúfoltak, úgyhogy megértelek. A gyerekek néha nagyon gonoszak tudnak lenni. Egyébként a régi iskolai barátaiddal nem tartod a kapcsolatot? Talán ők is tudnának segíteni...
2015. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kevéssel szoktam levelezni, kettő három barátnőm volt.
2015. jún. 14. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Szegénykém...Tudják az osztálytársaid, miért jársz feketében? Ha nem tudják, akkor is kegyetlen dolog csúfolódni, ha igen, akkor pláne, de ennyire csak nem gonoszak. Tudom, hogy nehéz erről beszélned (az én gyerekem annak idején csak a legjobb barátjának mondta el, hogy meghalt az édesapja), de talán másképp állnának hozzád, ha tudnának róla.
2015. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Próbálj akkor beilleszkedni. Ha éppen nincsenek többen csak páran vagy akár 1esével is beszélgethetsz velük... És ha ott is van úgymond "alfa hím" vagy bárki akin látod hogy egy kiemelkedő tag vele is próbálj beszélgetni és a közelébe férközni... (És ha nem ismered a humorukat akkor csak nevess szonte mindenen amit mond aztán majd később talán veled isfognak)
2015. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A tanáromnak mondtam csak el, a többieknek annyit mondtam, hogy családi problémák.
2015. jún. 14. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnalom az apukadat, de a feketeben jarast nyugodtan abbahagyhatod. O a szivedben el tovabb, tokmindegy milyen szinu ruhakban maszkalsz.


A dagisagon meg lehet valtoztatni, ha valoban az vagy.

2015. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már nem járok feketében, de a világos színeket még hanyagolom. Azt meg nem tudom, hogy a 149 centis magasságomhoz 48 kiló van, az mennyire kövér
2015. jún. 15. 04:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmikeppen sem vagy vekony ilyen magassaghoz ilyen sullyal, de nem is vagy kover szerintem. Azt nem art ha odafigyelsz az ennivalora, nem eszel edesseget, uditot es szemet kajakat, bar ez nyilvan a szuleiden mulik a leginkabb.


Szuleid/nagyszuleid koverek?

2015. jún. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kicsit eltértünk a témától, de nem. Az anyai nagymamám volt kövér egyedül 168 cm és 128 kg
2015. jún. 15. 07:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tertunk el a tematol.
2015. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!