Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igazolatlant kaptunk, mit...

Igazolatlant kaptunk, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Utolsó tanítási napon kitaláltuk haverokkal hogy elmegyünk és eszünk valamit. El is mentünk gyrosozni,csakhogy senkinek nem jutott eszébe hogy szóljunk a tanárunknak. Visszaérve a sulihoz az osztályfőnök közölte hogy nem visz fagyizni, és hogy igazolatlant kapunk. Mit mondjak otthon? Mit jelent pontosan egy igazolatlan?

2015. jún. 15. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Be lsez írva a biziben, amit soha a qrva életbe senki nem fog elolvasni, hogy mulasztott órák száma xy. Ebből igazolt : x, igazolatlan: y.
2015. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy hanyadikos vagy?
2015. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy igazolatlan óra. nem voltál ott, hiányzás, és már ne igazold. semmit nem jelent. ha sok lenne belőle, akkor lenne gázos. úgyis évvége van, teljesen belefér, nem kell kétségbeesni :D
2015. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi megnyugtattatok am 1# 7.es vagyok és 6 haverral mentünk el,szóval így megérte :)
2015. jún. 15. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Micsoda véletlen, én is 7.-es vagyok, nekem is lesz egy igazolatlanom. Leléptünk 5. óráról (tesi volt), de csak a 6. maradt el. Nagy kaland! :D
2015. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általánosban még nem gáz.

Szakközépsuliban majd az lehet.

Nálunk például a szakmai tantárgyakból 1 db igazolatlan automatikus évismétlést jelent. Akkor is ha 5.0 az átlagod.

2015. jún. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!