Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is hülye a tanárunk?

Szerintetek is hülye a tanárunk?

Figyelt kérdés

Saját!osztályát leidiotázta.Azzal fenyeget minket,hogy felhivja szüleinket stb.Iszik néha eszik is órán.De mi ránk szol ha egy kortyot inni merészelünk.Egyik kiránduláson odafelé vett fornettit( majdnem késtűnk).Magát nagyratarja :történelmet,irodalmat,evoluciot tanult.ja és atlétizázott meg hegymászó is.Ki hiszi el?(énektanár ofőnk)

Ha valami nem tetszik neki elkezdeni mondani,hogy ez komoly(idegesitően)Egyfolytába hisztizik soha nem jó neki amit mondunk.Meg egygolytába lecsesz :3 magatartásom lesz.2 !magatartással fenyfenyeget de már oly szinzen nem érdekel.

És ez csak a tőredéke amit csinál.Nem értem minek vették fel .



2015. jún. 17. 07:28
 1/9 anonim válasza:
100%
Hu, komoly dolgok... nalunk sokkal idiotabb tanarok vannak, akik mar lehet, hogy bortonben lennenek, ha nem lennenek az iskola legjobb tanarai, nehany sulyosan hulye dolgot, amit csinalnak leszamitva.
2015. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem rengeteg idióta tanáraim voltak...
2015. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, te melyik kisegítő iskolába jársz?
2015. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyikbe se.jo suliba járok csak ez a tanár hülye.13/f
2015. jún. 17. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Mi oszifőnket le akarják váltani. Ő egyébként természetet tanít, de olyan dolgokat művel...

Múltkor azt mondta egy osztálytársamra, hogy hülye féreg, eltaposlak. - szó szerint.

Egy lány osztálytársamra pedig azt, hogy Hülye p*csa...


Ez a hülye szó nagyon a kedvence :(

De legalább leváltják.

2015. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Uristen....
2015. jún. 17. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:

A mi osztályfőnökünk mindig azt mondja, hogy levált minket, amikor olyan "nagy dolgot csinálunk".

Múltkor az volt, hogy vasútállomásra kellett mennünk 9-re, és egy másik gyerekkel ott voltunk hamarabb az iskolánál (már fél 8-kor), és hiába mondtuk, hogy nem tudtunk volna másképp odajutni, csak így (nem volt buszunk abban az időpontban), nem értette meg. Mivel mi olyan "értetlenek" voltunk, közölte, hogy neki ilyen trágya osztálya még nem volt.

Hát én is ugyanezt gondoltam, csak fordítva, nekem sem volt még ilyen trágya osztályfőnököm. Még alsó tagozatban sem.

2015. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a leh*lyézést és azt hogy felhívja a szüleinket dolog nálunk is szokott lenni+a mi ofőnk gazdag és h*lye(azt mondta hogy egy 3 fős családnak kell 400000ft a megélgetéshez) de ez átlagos, megszoktuk(a miénk fiu iskola szóval nem vesszük komolyan a szidásokat) de a legjobb hogy az egyik tanár akivel az egyik legjobban el lehet beszélgetni le r|bancozta az egyetlen lány osztálytársunkat ( amugy az csak meglepődtünk)
2015. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, ezek nagyon komoly dolgok. Engem a tesi tanárom megerőszakolt, és nem rúgták ki, neki hitték. Köszi a figyelmet!
2021. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!