Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljunk ha a tanárunk...

Mit csináljunk ha a tanárunk sírni kezd óra közbe?

Figyelt kérdés

Radnóti Miklóst vesszük és a tanár belőle olvasott fel, amikor fejbe lövik és sáros a füle. Amikor ezt olvasta a tanár, elkezdett könnyezni és elfordult tőlünk... Ez gáz? Majdnem mindenki elkezdett röhögni. Mit kell cisnálni ilyenkor?


szerintem édes volt <3 <3



2015. márc. 25. 12:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismered azt a szót hogy "együttérzés" ?
2015. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
nagyon gyerekek vagytok még.
2015. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
A tanár részéről nem feltétlenül szerencsés, ha elsírja magát a diákok előtt. Ugyanakkor az, hogy egy ilyen jelenet láttán a diákok röhögni kezdtek, elég szomorú. Nem nagyon lehet mit csinálni. Nekem is volt olyan tanárom, aki sírt előttünk. Mi csendben, zavartan ültünk. Aztán mikor láttam, hogy hiába keresi a zsebkendőjét, odamentem, és adtam neki egyet.
2015. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Na mégis mit kell csinálni ilyenkor? Na mit? Azt bammeg, amit te is szeretnél, ha egyszer mindenki előtt elsírnád magad, és az holtbiztosan nem az, hogy kiröhögjenek!
2015. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

A gyerekek még nagyon szélsőségesek, mert még nem homogenizálta őket a társadalmi erőtér.

Tehát vagy hihetetlenül intelligensek és empatikusak; vagy irtó primitívek, esetenként pszichopaták is. Az osztálytársaidra vonatkozóan van egy rossz hírem...:D


Amúgy mikor megláttam a kérdésedben, hogy "óra közbe", azt hittem, nyelvtantanár..

2015. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Tehát a tanárt fejbe lövik az órán, miközben sáros füllel olvas fel nektek.

Nektek minden felmenőtök él, egészséges? Összes szülő, nagyszülő, déd és ük mindenki él és virul?


Talán azért sírt a tanárotok, mert érintve érzi magát. Talán zsidó lehet, s az ő szüleit is elhurcolták. Vagy meghalt rokona.


Tudod mit tettetek? Szembe köptétek saját magatokat.

2015. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
89%
Nálunk is volt hasonló.Nálunk az irodalomtanárunk sírta el magát feleltetés közben.Nagyon GÁZ ha röhögtetek mert nem ismeritek azt a szót hogy EGYÜTTÉRZÉS.
2015. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
Radnóti Miklóst olvasva el is lehet érzékenyülni, persze egy rakás suhanc tini előtt lehet a reakció ez lesz...majd eljön az idő nekük is amikor kicsit benő e fejük lágya és 1-2 olvas majd Radnótit és elérzékenyül...
2015. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor azt illik, hogy csendesen várod, hogy "befejezze" és addig nem szólsz és nem figyeled árgus szemekkel. Röhögés, nevetés egyáltalán nem illik.
2015. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Igen gáz hogy ő elérzékenyült egy olyan versen amit ti ezek szerint fel se fogtatok.

Nem baj,nem feltétlenül kisitniként kell Radnótit megérteni.Mit kell csinálni? Inkább mit ne:Nevetni rajta,még ha együttérzés sincs bennetek akkor is legalább csöndben ültök.De neveteni a másikon ezért.Mi volt olyan vicces benne?


Bár nem tudhatjuk,lehet történt vele valami olyasmi ami kiváltotta hogy elsírta magát(amúgy is empátiát kívánó élethelyzet amit ez a vers felerősít).Ember ő is.

2015. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!