Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok mit gondolnak, ha...

A tanárok mit gondolnak, ha egy diákjuknak rosszul sikerült az érettségije?

Figyelt kérdés

Ma voltam szóbelizni, és hallottam őket, ahogy az érettségizőkről pusmognak, és arról, hogy kinek hogy sikerült.

Nekem az írábelik nagyon jók lettek, a szóbelik viszont katasztrofálisan sikerültek, mindenhol olyan tételt húztam, amit messziről el akartam kerülni.

Most eléggé szégyellem magam a tanárok előtt. Ilyenkor elkönyvelnek hülyének? Elvégre ez volt az utolsó benyomásuk rólunk.


2015. jún. 18. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgyse látod már őket többet, nem mindegy mit gondolnak rólad?
2015. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, én nem szeretném, hogy ez maradjon meg bennük. :( Tudom, hogy magamnak köszönhetem, de akkor is rosszul esik.
2015. jún. 18. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha az elmúlt 4 évben jól teljesítettél, akkor nem hinném hogy emiatt úgy emlékeznének rád, mint az osztály hülyéjére
2015. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Tanárként írom a heti érettségi benyomásaim neked.

Az egyik tanítványom éveken át szépen teljesített,de az érettségi szóbelije katasztrofális volt.Nagyon csalódott voltam.Azért egy 3-ast összehoztunk.Ami nekem rosszul esett,hogy mikor megkapta a bizonyítványt,úgy nézett rám,mint a véres rongyra.Ő nem készült,a felelete 2-es volt inkább.

A másik, aki az elmúlt években sem volt a tanulás mintaképe,érettségire sem készült.1 tárgyból póttételt is húzott,flegma volt.Róla valóban megvolt a véleményünk.

De mellettük nagyon sok szép felelet volt,mindenki képességeihez mérten felkészült.Igyekszem rájuk emlékezni.

2015. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!