Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 12 évesek ti szülővel mentek...

12 évesek ti szülővel mentek az évzárora?

Figyelt kérdés
vagy mentetek
2015. jún. 19. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.... egyedül.
2015. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem rég volt az évzáróm és 8.-os vagyok (14 éves) szóval szerintem általános iskolában még mindenki mehet nyugodtan a szüleivel. :)
2015. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
anno, ha tehettem vittem magammal, mert együtt mégis csak jobb volt, mint egyedül
2015. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én is egyedül megyek.

de jobb lenne ha jönne velem:D

de azt mondta nagy vagyok már

2015. jún. 19. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most végeztem el a nyolcadik osztályt (nyolcosztályos gimnáziumban, tehát ballagás se volt), édesanyám ott volt az évzárón. Számomra ennek semmi jelentősége, de mivel neki sokat számít, örült a fejének. Végül mindenki boldog. :D
2015. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én mendtem az anyukámmal és ha jók a jegyeid akkor jó érzés ha ott vannak és meg dicsérnek! :D
2015. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

én is egyedül mentem, de elütött egy autó, mert senki nem vezetett át az úton és nem láttam semmit mert sok virág volt a kezemben

most itt vagyok a kórházban, egyedül, úgy látszik ehez is nagy vagyok

2015. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!