Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet, hogy rossz kategoria!...

Lehet, hogy rossz kategoria! Na szoval, ma megyek évzáróra gatya vagy szoknya?

Figyelt kérdés

Éppenséggel megvan a bajom,pont a mai a legerősebb..(Szárnyas betétet hasznalok) Gatyát kene felhuznom de,barátnőm azt mondja,hogyha elotte cserélek akkor nem lesz gond szoknyával se.. Es persze elotte cserelnek is.. De nem tudom,szoknyába kicsit kényelmetlenül ereznem magam igy,hogy most megvan.. De aztán a rovid naci meg nem tudom milyen lenne,mert hosszított csipkés folsot akarok felhúzni es azt beturve a szoknyaba.. De gatyaval meg nem nézz ki sehogyse..

Segitsetek! Gatya vs Szoknya?!


2015. jún. 19. 12:07
 1/8 anonim válasza:
Én biztos hogy nadragot vennek fel:)
2015. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem időjárás függő. Most még kellemes az idő, simán lehet nadrágban is bírni, de pár fokkal melegebben már nem bírnám csak szoknyában. Engem sosem érdekelt ha megjött, még akkor sem mikor betétet használtam, mert pl ha 2 bugyit veszel föl akkor sokkal stabilabb, nem csúszkál, nem látszik és te sem fősz meg a melegben.
2015. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nadrág. Amiben jól érzed magad!! :)
2015. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tampon, és szoknya. Persze, hogy betétben kényelmetlenül érzed magad, olyan mint egy pelenka, és ázol egész nap a vérben.
2015. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat,szerintem gatya lesz:D kezd borus ido lenni:/

Hat en meg annyira nem akarok tampont hasznalmi,meg nem is tudom,hohy igazabol meddig kell feltenni ugy mond..

2015. jún. 19. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:

semmi extra:) leguggolsz, vagy wc-n ülve hátranyúlsz, kihúzod a madzagot amíg csak tudod, belehelyezed a mutatóujjad, és addig tolod ameddig tudod. (nem tudod rosszul berakni, illetve túl mélyre) akkor jó már, ha nem érzed.

sokkal kényelmesebb.:)

2015. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"gatya"?

Ha már férfi göncöt hordasz, legalább vegyél rá nadrágot, vagy szoknyát! Nem mutogasd a fehérneműdet.

2015. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugy e tudod,hogy a gatyanak is hivjuk a nadragokt? Ez egy fajta becezese,nem csak a ferfi alsonemut hivjuk igy.
2015. jún. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!