Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen tanár az olyan aki nem...

Milyen tanár az olyan aki nem tanít jól? és még fel is háborodik ha próbál az ember normálisan megmondani neki, de ő csak felháboródik rajta

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 20:06
 1/9 A kérdező kommentje:

És amúgy tényleg nem tanít jól/csak felirja a táblára,és oldjuk meg! ennyit csínál,ki érti így meg a feladatot de komolyan??

else magyarázza

2015. jún. 22. 20:10
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

Ha a kacsa úszni nem tudása miatt belefullad a tóba, nem a víz a hibás!

Ha valaki eszének másutt sétálása, figyelmetlensége, érdektelensége miatt nem érti a leadott anyagot,nem biztos, hogy oka az: a tanár nem tud jól tanítani.

2015. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az lenne a dolga hogy levezeti az anyagot és elmagyarázza,ő ezt (nem teszi meg) szóval nem tudom miről beszélsz
2015. jún. 22. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt az osztály közösen szokta jelezni az osztályfőnök felé. Ha továbbra se történik változás, a szülők jelzik, nyomatékosítják a szaktanár fogadó óráján a problémát.H ogy történjen változás a tanítási módszerben. Ha ennek ellenére sem, akkor lehet az igazgatót zavarni az üggyel.
2015. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már többen jelezték,és lehet távozik,legalább észrevette hogy a tanítási produkciója bukott
2015. jún. 22. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, ez a magyar közoktatás siralmas valósága. A matektanárunk borzalmas, nem tanít de számonkér, a szülők fellázadtak ellene, és utána sokkal jobban szivetott minket :( ....
2015. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is megszívatom és kész
2015. jún. 22. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:

'Ha a kacsa úszni nem tudása miatt belefullad a tóba, nem a víz a hibás! '

Igazad van, de ebben az esetben a víz az iskolát/'életet' szimbolizálja. A tanmesében a tanár a kacsa anyuka lenne. Aki azért van, hogy megtanítsa a kis kacsákat. Ha bele fulladnak a vízbe, ami előjöhet egy érettségikor, stb. akkor a tanár is hibás.

Persze vannak olyan kicsi kacsák akik lusták, és nem dolgoznak, azon, hogy tudjanak úszni. Ilyen esetben a tanár hibája nagyon alacsonyra csökken.


Ha az osztály egyértelműen nem érti, és nem csak 1-2 diák, netalán a legjobbak se.. akkor már a tanár is hibás.

2015. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az egyik tanarom ezen az even. Elmondtuk osztalyfonoknek, de nem tudott vele mit csinalni, szoval eldontottem, majd en megoldom. Minden egyes oran belekotottem amibe tudtam, egyszer haromszor javitottam ki, meg egyik osztalytarsammal a terem ket vegebol kiabaltunk egymasnak, hogy mekkora nyomorek. Megutalt, tanitani utana sem tanitott, de legalabb jot rohogtunk az egeszen :D
2015. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!