Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki érti a tanárom logikáját?

Valaki érti a tanárom logikáját?

Figyelt kérdés

Minden egyes órán amikor vele vagyunk kiabál,veszikszik aztán mwg ő mondja hogy a konfliktust hanyagoljuk.Egyszer mondta hogy védjük meg magunkat,meg is védtem magam erre meg elkezd kiabálni hogy én mit képzelek magamról.Ha rosszab napom van (vagy akárkinek az osztályból) direkt szívózik.Ő elmagyarazta az anyagot,3 dolgazatot írtam,másik tanár aki gyakorlaton volt ő is elmagyarázott egy angyagot,5.Hiába beszéltünk vele semmi hatása nem volt.Valaki érti a logikát ezekben?

13/f



2015. jún. 28. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Rosszak vagytok,ezért kiabál.

Igen védd meg magad,de ne egy tanárral feleselj.

Gondolom arra gondolt,majd az életben állj ki magadért.

2015. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a kérdés logikáját nem értem.
2015. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint verekedlsre gondolt a "védd meg magad" mondat alatt.
2015. jún. 28. 22:45
 4/4 anonim válasza:
100%
A tanári logika számomra is érthetetlen pedig elég régóta járok suliba. De ebből a viselkedésből ,amit a tanár részéről tapasztalok az általad leírt magyarázatban, azt vélem felfedezni, hogy ez a tanár kétségbeesetten próbálja visszaszerezni az évek alatt elvesztett tekintélyét. Ha kiabál és mégis azt állítja, hogy a konfliktusokat kerülni igyekszik, rácáfol önmagára, ami azt jelenti, hogy saját magával sincs teljesen tisztába.
2015. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!