Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon hiányzik az osztályom (? )

Nagyon hiányzik az osztályom (? )

Figyelt kérdés

Leérettségiztem, most volt bankett és beadtam a jelentkezésem már főiskolára, azonban nem vagyok benne biztos, hogy akarok e menni. Tegnap volt bankett és már most nagyon hiányzik az osztályom. Be lehet adni suliban a jelentkezésem egy technikum elvégzésére (2 éves) amiben nagyrészt velük lennék.

Szerintetek mit csináljak? Fősuli vagy a másik lehetőség?



2015. jún. 29. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne az osztály határozza meg azt, hogy mivel fogsz foglalkozni felnőtt korodban. Szép dolog a barátság, de vannak fontosabb dolgok is. Különben is akkor találkozol velük, amikor szeretnél.
2015. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél tovább tanulni, nehogy kihagyd ezt a lehetőséget. Ha nem érdekel az a szakma, amit a technikumban kapnál, akkor ne menj oda. Osztálytalálkozókat meg lehet szervezni sűrűn, de nem kell, hogy ők határozzák meg az életed, nem kell hozzájuk alkalmazkodni. :) Mindenki élje a saját életét. :)
2015. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülök, ha itt hagyhatom ezt a sok dilettánst. A haverjaimmal meg úgy is összeköttetésben leszek. Én nem is értem, hogy befolyásolhatja a döntésedet egy ilyen jelentéktelen tényező.
2015. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felvesznek a főiskolára és kb egy hónap után már a nevükre se fogsz emlékezni.
2015. júl. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!