Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

15-én vagyunk egy osztályban 4lány 11fiú.

Én az egyik lánnyal jóba vagyok és a fiúkkal is.

Van még rajtunk kívül 2lány őket nem bírja senki.

Elég sokat betegeskedik az egyikük ilyenkor a másik teljesen egyedül van.Néha oda jön hozzánk amikor beszélgetünk mindenki a Fiúk is ott vannak és totál nem oda illik de elkezd beszélni a 'barátnőjéról' hogy nem is beteg csak színleli az egészet meg olyanokat mondott róla mint pl:hogy pszichológus-hoz jár mert hülye és igen tényleg így mondta mert hülye.Mi ilyenkor nem tudunk mit csinálni mert az o. Fő mindig azt mondja h ne zárjuk ki őket a beszélgetésekből stb.. De mikor újra jön a 'LEEEEGJOB BARINŐJJE' vissza megy hozzá és sztem minket beszélnek ki de ezt nem tó ez mem is lényeges.

Mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Elnézést ha rosszul fogalmaztam de teljes ideg vagyok..😠


2015. júl. 13. 13:27
 1/5 A kérdező kommentje:
A tó az a tudom-ot jelenti :D
2015. júl. 13. 13:28
 2/5 anonim válasza:

A véleményem,hogy a csaj egy kétszínű bunkó.Szembesítsétek a betegeskedő alkatot,hogy miket mond róla amikor nincs ott.

Egyébként hogy hogy csak 15-en vagytok?

2015. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem oda fogok járni ezért nekem nem lesz ra lehetőségem ...

Falusi suli azért...

Egyébként a mi osztályunk még soknak számított de így én is Elmegyek mé még rajtam kívül 5-én..

2015. júl. 13. 14:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat ezekért a helyesírási hibákért... A telefonom ügyeskedi össz😊
2015. júl. 13. 14:07
 5/5 KoDan válasza:
Meg kell mondani hogy mit gondolsz róluk és ha nem változtatnak akkor békén kell őket hagyni. Én legalábbis mindenkivel így voltam eddig aki nem volt a barátom és úgy viselkedett ahogy szerintem nem kéne (mert ha a barátod akkor sajnos segíteni kell neki megváltozni vagy el kell fogadni)
2015. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!