Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek mi a véleményetek...

Veru10 kérdése:

Nektek mi a véleményetek erről? Akik iskolásak, jártak már így?

Figyelt kérdés

4.-esek vagyunk.

Ma az egyik szünetben,egyik lány(osztálytárs)Hátulról rávágott a vállamra,de nem először,nálam pedig betelt a pohár,és visszaütöttem,aztán jöttek a lány barátnői,és elkezdtek lökdösni,hogy ők megvédik a barátnőjüket.Már úgy a felénél tartott az óra,és egyszer csak felkiált a lány amelyik miatt minden kezdődött,hogy "Fáj a torkom,mert a Vera(a Vera én vagyok)megfojtott.(hahh ilyen értelmes,ha megfojtottam volna,akkor már nem élne).És ez mind nem volt igaz,ez itt a valódi forgatókönyv:A nagy verekedésben,a lány barátnője ahogy szét akart minket szedni,megfogta a lány ruháját úgy,hogy az megszorította a lány nyakát.Később az egyik fiú azt mondta,hogy menjek vele,mutat valamit.Na és mi volt az a valami,a lány barátnői ott vártak,és az egyik jól mellbe lökött,ha az én barátnőim nincsenek ott,akkor megverem mindet.És még mesélhetném...


2015. máj. 14. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy elég idétlen egy társaság.
2015. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Idiótaság.

Engem is bántottak általánosban de amint csoportosan akartak megverni (el tudtam szaladni mert egy barátnőm alrébb húzta az egyik gyereket) a szüleim átírattak máshová.

2015. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen vettem észre,hogy idióták vagyunk!

És a másodiknak meg mi az idiótaság?

2015. máj. 15. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy testi erőszakot használtok a problémák megoldása helyett és egymást b_sztatjátok. Agresszív majmokként viselkedtek.
2015. máj. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ilyenkor a legjobb barátnő támaszpontja a legjobb.

Ne legyél egyedül sose és akkor valamilyen szinten el tudod ezt kerülni.

2015. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!