Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne higgyék...

Könyvsorozatzene05 kérdése:

Mit tegyek, hogy ne higgyék azt a suliban, majmolom? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Na szóval, az van, hogy van egy lány, két évvel idősebb nálam, legjobb barátnők voltunk, de kb. másfél éve összevesztük, azóta nem beszéltünk. Az a baj, hogy nagyon hasonlóak lettünk, ami érthető, hiszen több évig együtt lógtunk. Pl. ő szerettette meg velem az 1D-t, és sokan azt mondták, hogy majmolom, de akkor még ugye ott volt, és 'megvédett'. Na de a lényeg az, hogy mióta nem barátkozunk, ő már nincs oda az 1D-ért,hanem átment kicsit rockosabba, hatalmas 5SOS fan. Kíváncsiságból belehallgattam egy-két számukba, és nagyon megtetszett. És ugye, ha már akkor is azt mondták, majmolom, mikor barátnők voltunk, mit mondanának most? (én eléggé ki szoktam fejezni ha, tetszik valami, egyszerűen képtelen lennék eltitkolni, hogy szeretem a bandát)
2015. júl. 18. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
En szeretem a rock zenet, a punkot es meg egy rakas masfelet megsem latszik rajtam. Hogyerted, hogy keptelen lennel eltitkolni, hogy szereted? Nem kell ahhoz tetotol talpig 5SOS-es cuccokban jarni mert most eppen ez a csapat a kedvenced.
2015. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi közük van hozzá, hogy neked mi tetszik? Nyugodtan felteheted nekik a kérdést, nem kell félni. Úgy beszélsz, mint ha ő lenne az egyedüli ember, aki 5SOS-t hallgat.
2015. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesszus, ez annyira gyerekes... Egyszerűen nem elég érettek még, nem kell aggódnod az ilyenek miatt. Majd felnőnek.
2015. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oke, hogy majd felnonek es nem az o hozzaallasuk a helyes most. De ameddig a kerdezo veluk kenytelen suliba jarni es nap, mint nap talalkoznak jo lenne ha nem teli felelemmel es gyomorgorccsel kellene eltelnie ennek az idonek mert masok kigyunyoljak amiatt, hogy felvallalja ami tetszik neki.
2015. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!