Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szólják le az öltözködés...

Miért szólják le az öltözködésemet az iskolában? De ezt is a hátam mögött teszik, és anorexiásnak neveznek, de nem tudom ki teszi

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 15:12
 1/5 A kérdező kommentje:
hogy deríthetném ki mondhat ilyeneket?
2015. júl. 20. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:

És ugyan kinek nem szólják le az öltözködését? Szerintem olyan ember még nem született ezen a földön, akinek sosem szólják le, azt hogy hogyan néz ki.


Ha nagyon zavar, próbáld meg követni a többiek öltözködését.


Én biztos nem nyomozgatnám, hogy ki mondott rosszat rólam. Nem ér annyit. Inkább maradj kedves mindenkivel.


Az öltözködés sajnos egy külön tudomány, sokat kell próbálgatnod, mire megtalálod a hozzád illő darabokat. A lényeg az, hogy jól érezd magad abban, amit felveszel.

2015. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyen undorítóak az emberek. Neked nem kötelező a többséget követned.
2015. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

pont azért amiért leszólják a menekülteket/bevándorlókat/idegeneket

egy csoport nem nagyon szereti a nem a csoportba illőt

igaz ez nagyobb és kisebb csoportokra is

másik ok hogy páran azzal tudnak kitűnni menőbbnek látszani ha valakit bántanak

általában minden osztályban iskolában van pár szerencsétlen akit a nagymenők kinéznek maguknak és ilyen olyan módon bántják

az étkezési zavaros gúnynevedből meg valószínű hogy olyan lányok mondják akik féltékenyek rád mert te csinos vagy és vetélytársat látnak benned és próbálnak minél inkább bemocskolni vagy egymás közt gúnyolódni rajtad mert azzal könnyebb nekik hogy ők nem tudnak így kinézni

2015. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel! Hadd irogykedjenek a dagik, hogy Te szép vékony vagy 😊
2015. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!