Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy teszkós húsos táskás pék...

Egy teszkós húsos táskás pék süteményben mennyi kalória van? Kb. Mitől számít valaki anorexiásnak? Csak akkor ha kórosan vékny és dagadtnak látja magát vagy az is aki duci és még dagadtabbnak látja magát?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy mennyi a kalóriája, de ha küldesz 1 képet akk megmondom hogy az annak számít-e.
2013. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki duci, annak is lehet evészavara, bár amennyire én tudom a bulímiások közt több a duci.
2014. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az anorexia nem azzal fugg ossze hogy kover vagy sovagy vagy, az csak kovetkezmeny. Az anorexia onkepzavar

Ha ugy erzed hogy nem vagy elegedett a testeddel, szabad dietazni, de tudd hogy az egeszseg a szexi ;) minel egeszsegesebbnek tunsz annal szebbnek lat a kornyezeted... Szoval jo ha vekony vagy, de fomtksak az izmok is meg hogy mindenbol fogyassz egy kicsit mert a sok vitamintol szebb lesz a kisugarzasod :)

2015. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!