Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Csúfolnak mert...

Mit tegyek? Csúfolnak mert kicsi vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 és fél éves vagyok 138 cm. Mindenki, még aki fiatalabb is, kb. 2 fejjel nagyobb nálam és csúfol. Pontosabban mindig azzal piszkálnak pl.: -ezt eléred?, elveszik a cuccaimat és felteszik egy magas helyre, letörpéznek, -várj le kell néznem rád, engemet a legmagasabb mellé állítanak+a tenyerünket egymáshoz mérik...

Ez már nagyon rosszul esik. És van egy lány akinek egy barátnője sincs, egy kocka és két évvel fiatalabb nálam és ő egyfolytában piszkál.

Amúgy vannak barátnőim akik tényleg nagyon jó barátnők, de ők is nagyon jól szórakoznak amikor a többiek csúfolódnak rajtam. Egy barátnőm van aki meg mondja nekik is, hogy ez nekem rosszul esik.

Mit tegyek?


Köszönöm a válaszokat! (:



2015. júl. 21. 19:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Lány
2015. júl. 21. 20:12
 12/14 A kérdező kommentje:
És azzal a lánnyal mit csináljak azt hiszi mindenki a barátja pedig igazából senki se kedveli és azt hiszi, hogy én szeretem hogyha csúfol engem pedig többször is tudtára adtam, hogy nem de ennek ellenére is csinálja, meghív a szülinapjára, stb.
2015. júl. 21. 21:00
 13/14 anonim ***** válasza:

Tanuld meg: a jóból mindig kicsit adnak!

Fel a fejjel!

2015. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
71%
Nyugi én 12 éves vagyok és csak 129centi én általában beszólogatok nekik és mondom hogy menjenek innen de te úgy 3rzem szerencsétlenebb vagy mint én sztem mond meg ha általában fiúk piszkálnak hogy el lehet menni a francba. Lehet h a fiúk azért csinálják mert tetszel nekik.
2015. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!