Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor mit gondolnak a fiúk?

Ilyenkor mit gondolnak a fiúk?

Figyelt kérdés
Van pár fiú osztálytársam, akik bírnak engem, mert amikor kettesben vagyok valamelyikőjükkel, teljesen normálisak, sokat röhögünk együtt, tehát elvagyunk. De ha kettőnél több fiú van a társaságomban, úgy néznek rám, mintha utálnának. Nincsen Facebookom, lehet, hogy ez is közrejátszik, bár nem tudom. Akkor elég gyökerek. Ilyenkor mi jár a fejükben? Tényleg utálnak, vagy csak én látom így? 14/L

2015. júl. 24. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálnak, csak próbálnak egymással úgymond "rivalizálni".
2015. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint? Nem teljesen értem, hogy ez mit takar.
2015. júl. 24. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki téged akar és rossz kedvük van hogy más is ott van
2015. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ibra1536 válasza:
100%

Rivalizálni = versenyezni azért, hogy kinek a barátnője legyél.

Ezt már ugye érted? :D

2015. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
52%

Hali! Ne próbáld meg érteni a fiúkat nm lehet oket.Amit most eljátszanaj vld azt úgy hívják közömbösség a fiúk nm híresztelik egymás h nkm ő bejön sztem kerüld ha nm meri felválni az érzéseit akk nm éri meg

15/l

2015. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

"De ha kettőnél több fiú van a társaságomban, úgy néznek rám, mintha utálnának."


Nem utálnak olyankor, hanem ilyen esetben nem te vagy a középpontban. A fiúk teljesen máshogy viselkednek egymással, mint ahogy a lányokkal, és ha egy fiú társaságba lány is keveredik, akkor van, hogy kifejezetten hülyén veszi ki magát a szemükben, hogy ott van (pl. nem káromkodhatnak szabadon, nem beszélhetnek szabadon a csajokról stb.) mert ott vagy. De az is lehet, hogy pont leszarják, hogy előtted hogy kell beszélni, és pont az ellenkezője játszódik le: mivel sok fiú van együtt, egyszerűen csak egymással foglalkoznak, rád meg magasról tesznek, mert lány vagy, nem tudsz az ő társaságuknak megfelelni, ezért nem érdekled olyankor őket. Mindkettő variáció lehetséges.


De nem utálnak téged, és egyébként is van egy ilyen jelenség, hogy egy ember egy másikkal sokkal kedvesebb és meghittebb olyan helyzetekben, amikor kettesben vannak - de társaságban lehet, hogy nem is törődik olyankor az egyik a másikkal. Ettől nem utálnak, csak olyankor nem érdekled őket, mert mással, pasis témákkal vannak elfoglalva.

2015. júl. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Köszönöm, a te kommentedet tartom a legvalószínűbbnek, ugyanis nem hiszem, hogy tetszenék nekik, talán csak az egyikőjüknek.

2015. júl. 25. 11:09
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem dugi pajtást látnak benned
2015. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!