Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mire gondolnak ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mire gondolnak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az történt hogy a suliban ünnepség volt ezért rövid habos fehér szoknya volt rajtam és egy rózsaszín köves póló volt beletűrve nem vettem a szoknya alá rövidnadrágot , a tornateremben van kilátó a bordás falon keresztül másztunk fel amikor csak én meg a barátnőm voltunk még bent ugye ahhoz hogy feljussak át kell másznom a korlátot(persze van ajtó meg lépcső ami felvezet de be volt zárva)kb 25 perc múlva lehívtak minket engem és még 5 lányt onnan akkor a torna terem tele volt fiúkkal és mikor nekem kellett lemásznom és mentem utoljára és csak én voltam szoknyában nem mertem lemenni egyrészt mert látták volna a bugyimat és ijesztő volt lemenni és akkor mikor minden fiú már azt várta hogy láthassa a bugyimat és majdem lejöttem akkor az eggyik fiú felmászott értem megfogott a derekamnál és áttett a korláton úgy hogy senki nem látott semmit és már csak a bordásfalon kellett lemásznom


Ilyenkor most lovagias volt vagy csak unta hogy ott várnak rám? És ő mit gondolhatott és a többi fiú?


2015. jan. 8. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Is, is...
2015. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lovagias meny hozza felesegul:D
2015. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez aranyos dolog :)

Probal ismerkedni ;)

2015. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, is-is

De szerintem inkább azt érezte, hogy neked ez most nagyon kínos és segít neked.

Legalább megköszönted? :)

2015. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
lovagias volt meg kedves és jolnevelt
2015. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De neki azért megmutattad a bugyidat? XD
2015. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4-es persze megköszöntem meg is pusziltam
2015. jan. 8. 20:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez egy lovagregény! :)
2015. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj, de cuki, ez nagyon aranyos volt tőle, és a puszinál nem pirult el?
2015. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7

Nagyon helyes. :)

2015. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!