Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A sulidban előfordult már,...

A sulidban előfordult már, hogy valakinek kitépték a haját?

Figyelt kérdés
Pl. osztálytársak verekedése közben? Miért történt és hogyan zajlott?

2015. júl. 29. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Általános iskolában két lány egymásnak esett és igen, csomókban tépték ki egymás haját. :D
2015. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A volt sulimban egy gyerek azzal szórakozott, hogy pillanatragasztót nyomott a hajára, majd azon a részen, ahol a ragasztó volt, kitépte a haját.
2015. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez nyári szunet elott tortent. Utolso hetekben.

Ugye en vagyok az osztaly kulonce es ezert ugye megallas nelkul cseszegettek az osztalytarsak. Fokent ket osztalytarsnom.

Na szoval a lenyeg hogy megint ugyan csak csesztetni kezdtek(eleggé sértő dolgokat vágtak a fejemhez eveken at is) es ugye mivel idegbeteg vagyok, plusz rohadtul untam mar azt a ket r*bit, igy elkaptam azt akit a lejobban gyulolok es jol megteptem meg felpofoztam. Egy kicsi csomot ki is teptem a hajabol. Szerencseje volt hogy részben visszafogtam magam , mert ha nem igy lett volna, biztos hogy a fogait etettem volna fol vele a foldrol. Kaptam igazgatoit meg fejtagitast, stb.

Cseppet sem sajnaltam a csajt. Nagyon is megerdemelte! Remélem tanult ebbol. Ha mar a szulei nem tudtak megtanitani a jomodorra.. :D

De megérte akkor is :D

17/L

2015. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
^ Jól tetted, hogy nem hagytad magad! :D
2015. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem iskola, munkahely.

A kolléganőhöz átjárt éjszakánként a szomszéd, mikor a felesége aludt.

Aztán az asszony lefigyelte, botrány lett, másnap a kolléganőt is elkapta a feleség (másfélszer akkora), és átigazította a frizuráját, kiszedett egy verébfészekre valót. A kolléganőnek menni kellett egyből a fodrászhoz, hogy valamit csináljanak a maradék hajával.

2015. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hinata-chan válasza:
100%
suliban nem, senki nem akar igazgatóit vagy osztályfőnökit. Suli után a téren már más téma, előfordul. de nekem szerencsére kevés problémám volt még a többiekkel úgyhogy én nagyon ritkán voltam rész a verekedésnek :)
2015. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
85%

hajtépés nem jellemző, de hajvágás volt. Van egy hosszúhajú bnőm és matekórán 2 srác ül mögötte. Egyik matekórán gondoltak egyet és elkezdték levágni a haját annyira, hogy még ne érezze. 45perc alatt derékig érőből vállig érő hajat "varázsoltak" neki. Szegény amikor meglátta elsírta magát, a két paraszt meg csak úgy elment.

Ez 8.ban történt

15L

2015. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Én a csaj hejébe halálra verettem volna őket!
2015. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Hajaj

osztályomban van egy irritáló, szemét r.ibanc. Egyik nap meg ev elejen naaaagyon osszevesztunk. A portan, ezer ember elott verekedni kezdtunk. O engem vert, en teptem a hajat (hatszor akkora mint en) aztan egyszercsak egy egesz tincset talaltam a kezemben na erre mar a foldon pufoltuk egymast, az orrombol folyt a vér, az o arcan egy qrva nagy karmolas, vegul nekilokott az uvegajtonak, ami petort, repultem vele, az egyik szilank beleallt a vallamba, mar onnan is folyt a vér, aztan o elment. Meguszta egy igazgatpival rohadt durva volt.

2015. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Huh,ezek rémes sztorik az én fülemnek. De ahogy hallom,általában az kapta aki nagyon megérdemelte.

Én nagyon jámbor voltam mindig is,inkább ráhagytam ha csúfolnak. A cicaharcokból mindig kimaradtam. De nekem valahogy olyan nagy sértés,trauma lenne,ha egy nő az én szép hosszú szőke hajamat kezdené tépni,én esküszöm; A szemére támadnék! Úgyhogy meg ne próbálja senki!

2016. aug. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!