Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Előfordult már olyan, hogy...

Előfordult már olyan, hogy valakinek az első Closti-s hónapban összejött a baba? Minden rendben volt utána?

Figyelt kérdés

Most vagyok a ciklus 31. napjánál, amúgy 29 napos szokott lenni, szóval eddig két napja késik. Nagyon reménykedem, mert nem volt semmi szokásos menzesz előtti tünetem, most viszont egyre jobban feszülnek a melleim, és valamit "csinál" a hasam. Nem tudom jobban megfogalmazni, nem olyan, mint amikor megjön, inkább feszül néha, meg picit időnként szúrkál.

Ha holnapig nem jön meg, akkor csinálok egy tesztet reggel.

De amúgy ilyen van? Mármint én mindenhol azt olvastam, hogy az első Closti-s hónapban nem sikerült teherbe esni, a legtöbben a második, harmadik hónapban jártak csak sikerrel, sőt, sokan írták azt is, hogy amikor abbahagyták, abban a hónapban lett baba. Pont ezért én nem is igazán gondoltam rá ebben a hónapban, hogy nekünk most akár össze is jöhet. Most viszont egyre inkább elkezdtem kattogni ezen a témán, csak hát nagyon nem akarok csalódni azzal, hogy beleélem magam, aztán kiderül, hogy mégsem.

Másfél éve várunk már a kistesóra, mire végül kiderült, hogy nincs peteérésem. Olyan jó lenne, ha végre sikerülne :)


2015. ápr. 12. 19:56
 1/2 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem életem első Closti-kúrájának egy immár 5 éves csajszi az eredménye. Ugyan utána lettek sikertelen kúráim is, de nem a Clostin múlt szerintem.
2015. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én első Clostys hónapom eredménye most 18 hónapos és éppen a kiságyban alszik :)
2015. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!