Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell besértődni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell besértődni, ha megmondom valakinek őszintén, hogy nincs kedvem beszélgetni vele? Veletek is előfordult már?

Figyelt kérdés

MrUnalmas.

-engem senki sem szeret,látom te sem.

-eddig miért beszéltél velem?

Ennyire ragaszkodóak itt egyesek,?


2014. dec. 21. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mondták már meg hogy "ne haragudj,nem vagy szimpatikus"

én nem sértődtem meg.nem lehet mindenki mindenkinek szimpatikus :)

20/L

2014. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*nekem
2014. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én hallgattam pár embert akit leráztak itt igen csúnyán...

Oké hogy megmondod neki, de nem mindegy milyen szóhasználattal vagy hangnemben...

És legalább valami hihető okot tudnátok adni szerencsétleneknek.

Mert oké hogy nem akarsz vele beszélni már. Persze nekem is van olyan. De leírom kultúráltan szépen és mondok érthető okot rá. Így nincs sértődés...


Ezen kellenne kérdező elgondolkozni!

2014. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ez senkinek nem esne jól. Mondd el neki őszintén, ha nem akarsz vele beszélni, csak indokold is meg, hogy miért!
2014. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!