Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 4 hét múlva 9. -be kerülök,...

4 hét múlva 9. -be kerülök, nem lesz ott senki. Nagyon Félek. Hogy illeszkedjek be 30 fiú közé?

Figyelt kérdés

30 fiú osztálytársam lesz és 3-an leszünk lányok. A 3/4-es suli drogozik. Mindig is beilleszkedési problémákkal küszködtem, Sehol nem fogadtak el. Óvodában egy barátom volt, de tőle eltiltották szóval egysem, elsőben is egy volt, de kiíratkoztam, 2.-tól 8-ig 4 barátnőm volt, abból egy maradt meg, a másik 3 eltűnt nem kivancsiak rám. Rettegek a középsulitól. 28.-án ismerkedős napom lesz velük, nagyon Félek hogy mindenki tök jól el lesz én meg nagy csendben fogok ott állni szélen. Mit mpndjak Nekik amikor meglátom őket? (egy embert sem ismerek) Első tanítási nap, hogy menjek be? Mit mondjak? Mit csinaljak ha nem lesz szabad ülőhely? Vagy ha eltevedek a suliban? 4 szintes. Nem tudom az osztfőm nevét sem...

Tanácstalan vagyok.



2015. aug. 3. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
No para és minden ok lesz
2015. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 banánherefőzelék ***** válasza:
67%
Usd ki a legnagyobb, legerosebb bunkot es Te leszel a fonok. Elvegre az iskola is csak egy borton, ha a tudas rabja az ember. :-)
2015. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha jol nezel aki akkor nem is kell megszolalnod a fiúknal mertt mar be vagy illeszkedve. Ha nem akkor meg lazan probald venni, ne feszulj, menni fog.
2015. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Válaszd a gengszter életet! Én egyszer letéptem az egyik nagymenőnek a kabátgombját!

Azóta remegnek a tanárok mióta meglátnak

2015. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Első: Kösz, beszélni neg írni könnyű.

Lány létemre üssek ki egy nagy darab magas dagi srácot? A 170-es 55 kilós alkatommal? Ropivá törne.

Nem nézek ki olyan jól, sőt inkább kiba szott ronda vagyok. De laza vagyok, bulizós, de csak ha ismerem a közösséget, ismeretlenek között láthatatlan vagyok.

2015. aug. 3. 00:50
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Haha, ezen jót nevettem így hajnalban.
2015. aug. 3. 00:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj. :) Mindenekelőtt nyugodj meg, ez nem akkora dolog ami miatt éjszaka stresszelned kellene magad. Amikor én voltam elsős, én sem ismertem senkit. De gyorsan találtam sok barátot, ráadásul nagy részük fiú:D A gimnázium már egy másik világ, az emberek nem olyan gyerekesem mint általánosban. Nem kell izgulni, sokan lesznek majd megq ott rajtad kívül akik nem ismernek ott senkit. Azt tudom tanácsolni neked, hogy legyél majd kedves és mosolygós, ne gondold egy pillanatra sem hogy valaki nem kedvel. Hiszen nem is ismernek még, ezért rajtad múlik hogy milyen első benyomást keltesz bennük. A lányokkal biztosan egyből összebarátkoztok majd, csak hárman lesztek, ez ossze fog majd tartani titeket biztos. A fiúk is érdeklődni fognak, gondolj csak arra, hogy szép vagy, okos vagy, és érdemes arra hogy figyeljenek rád. :) Önbizalommal lépj közéjük és biztos nem lesz semmi gond. :) Legyél érdeklődő és nyitott mindenki felé. Keress olyan arcokat akik szimpatikusnak tűnnek. Menj oda, mutatkozz be, kérdezz róluk (honnan jöttek), ha valami érdekesnek tűnik akkor ne hagy elúszni a témát. A lányokkal biztos egyből összebarátkozol, és annyian lesztek higy bizti lesz valami alap egy kis beszélgetéshez. Nem olyan ördöngös dolog ez. Ha aggódsz az első nap miatt kérd meg a kettő másik lányt, hogy találmozzatok évnyitó előtt tíz perccel valahol, és egyutt menjetek órára. Az épület rajzát pedig gyorsan meg fogod jegyezni nyugi, nem olyan nehéz dolog ez. Addigis próbáld legyőzni a félénkségedet. :) Például ha sétálsz az utcán nézz az emberek szemébe (a fiúkéba, nyilván:D) Neadjisten még mosolyoghatsz is. Nekik jól fog esni, te pedig magabiztosabb leszel mert visszamosolyognak ám:). Ne félj nyitni az új emberek felé, ők is szeretnének megismerni, de ehhez te is kellesz majd. És soha ne hagyd hogy eluralkodjon rajtad a bizonytalanság. Megérdemled a figyelmet :)
2015. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja és ne karomkodj olyan gyakran, mert egy idő után nagyon undorító egy lány szájából :/
2015. aug. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért nem mész egy olyan iskolába, ahol nem csak drogosok vannak és több a lány?
2015. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kill The Sexplayer ***** válasza:

"írni könnyű"


Akkor minek tetted fel egyáltalán a kérdést? Van egy tippem, miért nem illeszkedsz be sehova.

2015. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!