Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek be az új...

Hogyan illeszkedjek be az új suliba? 12/L

Figyelt kérdés
Nagyon félek az emberektől, de új suliba kell mennem, mert az előző az nagyon gyenge volt. 6.-os leszek.És ha Vans táskám lesz, és iPhoneom van nem fognak emiatt r**ncosnak nézni, aki csak azt mutogatja, hogy gazdag, és hogy mi mindent megengedhet magának? Inkább a grunge/hipster stílusú vagyok, és pop, meg rock zenét hallgatok. Nagyon félek, hogy nem találom meg a közös hangot a többiekkel...

2015. júl. 29. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legyel aranyos es kedves, mosolyogj sokat es ne vagj fel a cuccaiddal:) tuti, hogy talalsz valakit akinek hasonlo az izlese mknt neked:)

16L

2015. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretek felvágni vele... a telefonomat is mindig sima fekete tokban tartom, hogy ki se tudják deríteni, hogy milyen:D Köszii:3 ment a zöld kéz!^^
2015. júl. 29. 23:49
 3/11 anonim válasza:
Add önmagad , légy kedves , ne vágj fel a cuccaiddal és biztos leszek hogy nagyon hamar befogadnak! :)
2015. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még mindig nagyon félek...
2015. júl. 31. 02:04
 5/11 anonim válasza:
Én is uj suliba kerültem pont a gyengeség miatt. Ettől en is feltem de légy kedves és nemhinném hogy pont ez miatt(mármint a stilusid és a cuccaid miatt fognak piszkalni bár nem ismerm őket). Légy kedves mosolygos !!!!!
2015. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a hipsterek nem hip-hopot hallgatnak? :)

amúgy meg ha szereted a popot, akkor nyert ügyed van. az osztályodban valószínüleg a legtöbben mind popot hallgatnak, úgyhogy lehet közös téma.

2015. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt is szoktam, de a másik kettőt jobban :D
2015. aug. 11. 19:07
 8/11 anonim válasza:
Én is most váltok iskolát és szintén izgulok. Szerintem légy önmagad ,biztos mindenki odajön ,mert te leszel ,az érdekes ,az új lány. Légy kedves ,mosolygós :)
2015. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hàt, remèlem is:) Remélem nem leszek az osztàly nyomija
2015. aug. 31. 16:15
 10/11 anonim válasza:
Légy kedves,segíts mindenkinek,ne legyél visszahúzódó és viccelődj Sok szerencsét!
2015. nov. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!