Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bántsa a másikat?

Miért bántsa a másikat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az érdekelne,hogy a suliban az emberek,miért szólják le mindenért az embert?

Csak,mert azt vettem észre,hogy már mindenki azzal csheszegteti a másikat,hogy "fúúúúúj hogy nézel ki?"

Mert az adott személy öltözhet bárhogy a többi akkor is bántsa emiatt.Vagy sértegeti hogy "jaaaj de ronda vagy".

Mikor igazából a lány nem is csúnya,igyekszik jól-szépen öltözni,de a többinek akkor se jó.Hiába hogy a többi aki bántsa azok járnak ÁPOLATLAN KÜLSŐVEL,piszkosan,büdösen,szakadt ruhákba iskolába,de közben a másikat bántsa hogy de csúnya vagy!-.-

Ennek mi is az értelme?


2015. aug. 4. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Milyen jó lenne, ha nem ilyen dolgokkal foglalkoznál hanem a tanulással. Nagyon irritáló, hogy a "bántja" szót többször is borzalmasan rosszul írod.

Egyébként a kérdésedre a válasz: Ilyen az emberi természet.

2015. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bazz kitűnő tanuló vagyok,szóval a tanulással meg nincs problémám!;)

És kérlek csak a kérdésemre adjatok választ,vagy ne is írj.ha meg ennyire irritáló,akkor is lehet tovább állni!:)

2015. aug. 4. 09:31
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Kitűnő tanulóként ilyen helyesírással??? Ráadásul értelmezni sem tudod a leírtakat. Írtam választ. EMBERI TERMÉSZET..
2015. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha téged sértegetnek a suliban, akkor azt megértem :) Elég kibírhatatlan lehetsz.

A válasz pedig: az emberek gonoszak, komplexusaik vannak, a saját félelmeiket leplezik ezzel. A mai gyerekek meg különösen bunkók, mert nem nagyon nevelik őket, se otthon, se az iskolában.

Nálunk szerencsére nem volt ilyen. Az osztályban nem bántottuk egymást. Ha egy másik osztályból beszólt valaki egy osztálytársunknak, akkor azt mindig megvédtük.

2015. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
LOL kikéred magadnak, hogy vannak piszkálódó emberek, mikor magad is egy kis elmebeteg vagy habzó szájjal oltogatsz itt ismeretleneket, akik amúgy normál stílusban szóltak a szóhasználatod miatt. Meg is érdemled, hogy bántsanak, ha rólad van szó, lehet normálisan öltözködni, ha belül ekkora pöcegödör van benned!
2015. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Különösen kamaszkorban az ilyen leszólásokkal, minősítésekkel "keresik a helyüket", azt gondolják, hogy ha másikat lenyomják, ezzel saját identitásukat erősítik: "hú a másik hogy néz ki, bezzeg én nem" stb.

Talán tömören ez lehet a magyarázat.

2015. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Bántja. :D
2015. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező most jól figyelj: Ha a lány nem ronda nagyon egyértelmű a dolog,(gondolom a csaj hátamögött mondták ezt igaz? mert ez így szokott lenni..gyáva emberek tesznek ilyent

Szóval nagyon fontos dolog tudni hogy ilyeneket csak azok tesznek akiket (nagyon utálnak,és így próbálják bántani sértegetni,sőt most hogy mondod hogy sokat add magára a lány,nah pont ez amivel lelkileg padlóra tudják küldeni,mert látják a lányon hogy törödik magával..másszóval (irigyek )

2015. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen,szegénynek a háta mögött teszik.

:/ Jó lehet hogy most egyes válaszolók szemében én vagyok az utálatos gyerek,de segíteni akarok annak a lánynak.-.-


Am az én véleményem ezekről:

Ha kövér vagy: Undorító vagy.

Ha sovány vagy: Anorexiás vagy.

Ha jól öltözöl fel: Beképzelt vagy..

Ha rosszul: Ízléstelen.

Ha sok fiú ismerősöd van: qrva vagy.

Ha kevés: Lesz bikus vagy.

Ha megvéded magad: Nagyszájú vagy.

Ha hallgatsz: Nyuszi vagy..

Szóval: Nincs mit tenni a kritikák akkor is jönnek bármilyen vagy.!

2015. aug. 4. 14:00
 10/14 anonim ***** válasza:

Így van! De ezért nem a kritizált fél a hibás, az ilyen bántás mindig a támadó oldalról árulkodik. Bármilyen vagy, bántani fog, mert BÁNTANI AKAR, azért. Ez nem azt jelenti, hogy te tényleg buta, csúnya, vagy bármilyen lennél, ez annyit jelent, hogy neki valamilyen kisebbségi komplexusa vagy más gondja van, ami miatt így kompenzál. Jobbnak, szebbnek, stb kell éreznie magát valakinél, ezért választ egy általa gyengének, könnyen bánthatónak ítélt egyedet, és azon kitölti az egészet. Miért van az, hogy a népszerű kölyköket sose bántják? Pedig nekik is vannak hibáik. Azért, mert ők hangadók, személyiségnél fogva nem alkalmasak áldozatnak.

Ez így működik.

A lány, akin segíteni akarsz, ideális áldozat valaki számára. Ahogy segíthetsz neki, az az, ha mellette állsz, ezeket elmondod neki, hogy tudja, nem őt minősíti a dolog. Állj ki mellette, két embert nehezebb bántani, mint egyet.

2015. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!