Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minden vezetés oktató ennyire...

Borosta2 kérdése:

Minden vezetés oktató ennyire beszédes?

Figyelt kérdés
A gyakorlati oktatómnak a vezetés ideje alatt be nem áll a szája, nagyon zavaró, hogy bármit csinálok csak magyaráz, mindenbe beleköt, elhiszem, hogy 20 óra vezetés után még bőven kezdő az ember, de azért ennyire beszólogatni apróságokért nem kellene. (teszem azt, például kicsit nem annyira finoman és lassan váltok hanem dinamikusabban lököm azt a kart, azért nem erőszakolom be sebességbe, csak neki ez nem tetszik, sok ilyen apróságja van.), de a legzavaróbb, hgy tényleg csak magyaráz állandóan össze vissza.

2015. aug. 10. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a dolga hogy magyarazzon, meg kijavitson.
2015. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mi fontos, mi aprosag, meg talan o tudja jobban.
2015. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolga.

Nekem lassan 5 hónapos a jogosítványom, de még mindig hiányzik a magyarázása.

Viszotn a családtagok csak beszólni tudnak, segítően magyarázni nem :(

2015. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem, higgyétek el én egy szóval se mondtam, hogy rossz oktató lenne, de az állandó magyarázás nálam elvonja a figyelmemet a vezetésről. Azért köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 10. 11:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Baj, ha elvonja a figyelmet, mert később sem tök csöndben fogsz vezetni.

Gondolj úgy rá, mintha a rádió szólna, és szűrd ki a neked fontos infókat.


Volt, hogy rászóltam az oktatóra, hogy maradjon csendben, vagy félreállok... de azért, mert már annyira röhögtem, hogy úgy tényleg nem lehetett vezetni.


Egyébként meg pont most érted el azt a szintet, hogy illenék elkezdeni önállódosni, így most már minden apróságért szólni fog. Eddig csak a nagyobb hibák voltak a lényegesek, de most már fontos lesz a tényleges jobbra tartás (pl körforgalomban is), a balról érkező jobb indexe, a kanyarodás íve és dinamikája... minden, ami eddig nem számított, mert az volt a lényeg, hogy barátkozz meg a kocsival és a forgalommal.

2015. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3 szót szolt 3 óra alatt ennyit hogy: jobbra-balra-egyenesen :D
2015. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezért fizeted, hogy amennyit csak lehet, megtanítson neked.
2015. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy nagyon rendes oktatóm volt. Csak akkor szólt, ha tényleg hülyeséget csináltam, vagy pedig építő jellegűt. Elég félős vagyok és még próbált nyugtatni is vezetés közben. Át is mentem elsőre.
2015. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát mintha az én oktatómról lenni szó .... Hol vezetsz?? :D A váltóval ugyanez: kicsit megfogtam az elejét a karnak de tényleg nem löktem meg ilyenek,erre finoman jó? tenyérrel. És miről beszél? Mert nálam minden téma jön,nem csak a jobbra balra.
2015. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!