Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az osztájtár...

Mit csináljak, ha az osztájtársaim azért csúfolnak, mert nem vagyok túl beszédes, és nem szeretek mosolyogni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg változtatni. Szerintem sincs igazuk abban, hogy azért csúfolnak, mert nem vagy túl beszédes, de ha azt akarod, hogy elfogadjanak akkor változtatnod kell a hozzáállásodon. Minden közösségben vannak íratlan szabályok amiket az adott közösség alakít ki és ezeket be kell tartani. Próbálj meg összebarátkozni, néhány emberrel az osztályodban. Ha látják az osztálytársaid, hogy valamelyik klikkbe tartozol akkor le fognak állni.
2014. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mosolyogj és beszélj többet.

Nem muszály pont azokkal akik csúfolnak.


Egy egészséges ember sem szereti a kuka, depresszív embereket. Lehangolóak és nem lehet velük beszélgetni.

2014. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélj és mosolyogj.

A mosoly által az emberek jobban megbíznak benned, és az se árt ha lehet veled váltani két értelmes mondatot.

Most úgy őszintén, te kivel beszélgetnél? Egy depressziósnak kinéző sose mosolygó kuka egyeddel vagy egy mosolygós, kedves aranyossal akivel jókat lehet beszélni???

2014. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Es meg a tanarak is ki fognak rohogni a hejesirasod miatt.:)
2014. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!