Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek majd be?

Hogyan illeszkedjek majd be?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és most leszek 3. éve 9.-es na de nem azért mert egyszer is megbuktam volna csak sajnos így hozta az élet.Volt egy 0. évem ahol csak nyelvet tanultam,volt egy sima 9. évem.Az új iskola ahová jelentkeztem az csak 9.-be venne fel és egy olyan osztályba fogok kerülni akiknek szintén volt egy 0. évük így ők már együtt vannak egy éve.Októberben leszek 17 éves így kiszámoltam ,hogy 20 éves koromra fogok végezni.Az a kérdés ,hogy illeszkedjek majd be?Az iskolában olyan 60% lány 40% fiú van.Elégé izgulok mert egy olyan ember vagyok aki szereti ha emberekkel van körül.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



#fiú #lány #iskola #hogyan illeszkedjek be
2015. aug. 12. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát így is-úgy is körül leszel véve emberekkel. :) Sok mindentől függ, hogy hogyan illeszkedhetsz majd be... De először azt vizsgáld meg, hogy hova "érdemes" beilleszkedni.
2015. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd hozz az élet?
2015. aug. 12. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,ne aggódj! :) Nálunk is voltak idősebbek, akik hozzád hasonló cipőben voltak. Én nagyon bírtam őket.
2015. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lègy kedves, közvetlen ès segìtőkèsz! Akkor olyan nagy baj nem lehet. Egyèbkènt pedig minden szèpen lassan ki fog alakulni. Sok sikert!
2015. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!