Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedjek be majd...

Hogyan illeszkedjek be majd az új suliba?

Figyelt kérdés

Szeptembertől gimibe fogok járni és nagyon félek hogy magamra maradok mert elég zárkózott típus vagyok de nagyon szeretnék már egy normális barátnőt mert általánosba nem jött össze.

Az osztályból ahogy elnéztem senkise megy magába azaz egy suliből többen is jönnek én meg csak magam megyek a sulimból.

Kérlek titeket adjatok tanácsokat hogy hogy kell beilleszkedni hiszen az első benyomás nagyon fontos!!! help!! :)



2013. aug. 7. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyire azért nem kell rágörcsölni, ez csak egy iskola, nem vágóhíd :) Az a fontos, hogy önmagadat add, ne akarj valami mást tálalni nekik ahelyett, ami valóban vagy.

Mosolyogj mindenkire, legyél kedves, ha kérdeznek válaszolj magabiztosan. Merj az emberek szemébe nézni!

És már most kezdj el gondolkozni olyan kérdések válaszában mint pl, mi a kedvenc sportod, mit csinálsz szabadidődben, állatok, zene, film, könyv (itt viszont szólok hogy Twilightot ne említs, mert abból már utálat lesz) Ezek a kérdések szoktak felcsengeni a bemutatkozásnál, szóval ilyenekre készülj fel.

Nem kell beszarni, mindenki túléli a középsulit

2013. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Az osztályom nagy része egy helyről jött. Nem jó egyedül bekerülni egy kialakult társaságba.

Ismerkedni kell, idővel rájössz kikkel tudsz kijönni, jó haverkodni, kit kell kerülni stb. Már tíz éve volt ez, de legjobb barátom máig gimis ismerősöm.

2013. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖSZII!!
2013. aug. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!