Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Mit mondjak...

Mit tegyek? Mit mondjak nekik, hogy leszalljanak rolam e ne ez legyen a tema? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Osztalykiranulas alkalmaval egy fiu bevallotta nekem, hogy "szerelmes belem", es megkerdezte, hogy en kibe vagyok SZERELMES. Senkibe sem voltam, igy mondtam egy fiut, aki szimplan tetszett de talan meg az sem, csak zinpatikus volt. O el mondta neki, es nyilvan szekalva lettem ezzel kesobb.

Mit mondjak nekik, hogy leszalljanak rolam es ne ez legyen a tema?



2015. aug. 12. 22:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi hibakert, telefonrol vagyok.
2015. aug. 12. 22:37
 2/8 anonim ***** válasza:

Ki szekál akinek elmondta?


Találj ki mást,hogy más tetszik.

18/L

2015. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne törődj azzal amit mondanak, tegyél úgy mintha hidegen hagyna a piszkálás akkor lehet hogy egy idő után megunják .
2015. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem tetszik senki mas innen. De ok ezt nem tudjak felfogni. Az aki tetszett, akinek elmondtam es a barati koruk.:/ Az a baj, hogy ha nem erdekelne fizikai bantalmazasba is atmenne... de koszonom szepen, hogy ilyen gyorsan valaszoltatok!:)
2015. aug. 12. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.tapasztalat.

Én is tavaly 1000szer sírta az ilyen agyhalottak miatt.

Semmi értelme,és megtanultam hogy jobban jársz,ha

leszharod őket.:)Ha meg fizikailag bántanának,akkor is büntethetők.Mert hogyha tegyük fel,annyi eszük lenne,hogy megvernének akkor az testi sértés.Ha a sérüléseid 8 napin belül nem gyógyulnának,akkor az könnyű testi sértés,ami 2 év szabadságvesztéssel jár.Szóval ha van egy csepp kis eszük is,akkor nem vernek meg.De honnét veszed,hogy bántanának?Amúgy én is lány vagyok,de nem tudom hogy te hány éves vagy,de én a helyedben szépen közölném először velük,hogy SEMMI KÖZÜK sincs ahhoz,hogy én(ebben az esetben TE) kibe vagy-vagyok szerelmes!Amennyiben folytatnák,akkor szépen félrehívnám azt a kis taknyot,aki szerelmet vallott neked,és gyönyörűen leépíteném!:) Sok sikert,de ha megoldható akkor ne foglalkozz velük!


13/L

2015. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod!:)

Mar bantottak, de a tanarok leszarjak... megprobalok nem foglalkozni veluk!:) 13-14L

2015. aug. 13. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz,már késő,szekálva leszel
2015. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen.:)

Igazából,a mi iskolánkban is nem foglalkoznak ilyenekkel

a tanárok,kivéve talán az osztályfőnökünk,akit nagyon szeretünk.Amúgy meg,pont hogy ilyenekkel is kéne foglalkozniuk a tanároknak,mert már több alkalommal is lehet-lehetett itt GYAKORI KÉRDÉSEN is olvasni,hogy emberek letten öngyik emiatt.:/ Figyel írj privátban,mert talán tudok segíteni.Mert már ezek a problémáim,már nekem megoldódtak.:) Ja,és kedves utolsó válaszoló!Inkább ösztönözni kéne,hogy igen is MÉG TUDSZ EZEN VÁLTOZTATNI,nem pedig megírni szegénynek,hogy jaaaaj nem,már semmit sem tehet.Igenis tehet!Én is tettem érte tavaly,és milyen furcsa,már mindenki szeret!;) én nem személyiség változtatással tettem meg én is idáig a lépéseket,hanem egyre jobban megjött az önbizalmam,és így tettem dolgokat,aminek meg is lett a hatása!

2015. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!