Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gáz? Piszkálni fognak...

Nagyon gáz? Piszkálni fognak érte? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
Még táborban a lányok athívtak CSAK engem a fiúk közül. Jót szórakoztunk... De amikor uvegeztünk megcsokoltam az egyiket aki tetszett. Mind mosolyogtak stb. De a szobatarsaim kifigyeltek amikor visszajöttem, és szidtak. Ezt irigységből csinálták? Ja és reggel már mindenki kint volt, csak én aludtam boxerban úgy hogy kilátszott a betyar körte. Arra ebredtem hogy a lányok berontottak a szobába és nevettek. A héten találkoztam az 2egyikkel az utcán és nevetni kezdet , én megkérdeztem hogy mi erre az utóbbit mondta. Félek hogy a következő tanévben piszkálni fognak 13/f
2015. aug. 13. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Minden csoda 3 napig tart. De amúgy ha szeretnél én aggódok veled, mert én júniusban "kavartam" egy sráccal, pedig még barátom volt és reménykedtem,hogy többé nem látom mert eléggé anyázva váltunk el (le is tiltott fbn amúgy egy igazi bunkó) de viszont kiderült,hogy szeptembertől átjön abba az iskolába ahol én is vagyok. Úgyhogy majd beszélhetünk, hogy túléltük e ezt a sokkot :D


17l

2015. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után minden feledésbe vész. A lényeg, hogy ne lássák rajtad, hogy téged zavar a szituáció, mert akkor ez az idő jóval meghosszabbodhat...
2015. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit tettem volna? Én néztem volna meg a másikat, hogy a golyómat stírölöd öcsi?

Komolya fordítva a szót, először szerintem csak irigységből. Gondolj bele, sok pun*i és egy fiú, a többi fiú meg mit csinál még több fiúval? Az, hogy kilátszott az a micsodát, véletlen, amiről nem tehetsz, akkor meg miért érzed szarul magad miatta?

2015. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azért tisztázzuk már, hogy mit jelent ez a kifejezés .. sztem nézz utána, nem a heréket szoktuk így hívni
2015. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen nem tudsz normálisan tisztálkodni? Gáz vagy!!!! Nagyon.
2015. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Uristen XD ez durva, szerintem is jobb ha utánanéztek mit is jelent, szóval szerintem is ez nagyon gáz, nemtudom am mit csinálnék a helyedben, idővel elfelejtik majd, de azért tanulj belőle :)
2015. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Szőrtelenítsd a s*gg lyukad, akkor minden rendbe jön.:) Ígérem ;)
2015. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem ahogy mások is írták a betyár körte alatt szerintem a nemi szervèt értette, bár az egy kicsit más dolog. Ha az első változat lenne a betyár körte az nem olyan gáz, de azért melyik lány nem nevetné vagy minimum kuncogná el magát. De ha 2. verzió az már tényleg gáz :D 13/L
2015. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mármint a kicsit más dolog alatt értettem a 2. verziót ami az igazi jelentése a betyár körtének
2015. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó úton haladsz. Maradj olyan amilyen vagy, a lányok ezt bírják.

Egyértelmű, hogy irigységből tették, én is ezt tenném veled. Hidd el megéri a szemétkedések árán is.

2015. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!