Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Falun vagy nagyvárosban...

Falun vagy nagyvárosban szoktak inkább piszkálni, kiközösíteni diákokat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam hogy inkább nagyvárosban. De ez lehet hogy csak azért volt így, mert falun és bármely természetes környezetben jobban otthon érzem magam. Ugyanakkor a városon alfahímeket játszók többsége legtöbbször behúzza a farkát egy természetes környezetben, például természetjáráskor. Ha természetben kirándulsz városi nagyszájúakkal, akkor legyen nálad elsősegély felszerelés, mert néhány km megtétele után újra kell élesztened őket. Kis túlzással de tapasztalatból mondom.
2015. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
faluban még a (helyi) tanár is kiközösíti az egyszerűbb foglalkozású szülő gyerekét - saját tapasztalatból mondom - úgyhogy én a falura szavazok
2015. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Falun mindenki bunkó,és túl sok a cigány!!!
2015. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!