Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valamit nagyon nem értek! Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit nagyon nem értek! Én jobb srácnak tartom magam az átlagnál, meg sokan is mondták nekem, hogy jól nézek ki. Miért van az, hogy facebookon, az utcán, mindig jó csajt, csúnya pasival látok, mialatt, én egy dagadt, bunkó csajnak sem kellek?

Figyelt kérdés
Miért van ez? MIÉRT?

2014. nov. 16. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert beképzelt vagy.
2014. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert mi ronda pasasok tudjuk, hogy kell bánni a fehérnéppel.
2014. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Ne kamuzz, azért 10/10 es csajok nem járnak ocsmány pasival, egyébként meg nincs annyi jelentősége hogy az átlagnál jobban nézel ki mint az te gondolod. Hiába vagy cicafiú ha közben a viselkedésed is olyan. Nem az kell a nőknek, legalábbis azoknak nem akik nőnek érzik magukat nem királylánynak.
2014. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A belsőddel van a probléma. Nem tudom, lehet, hogy túl felszínes vagy.

Most az, hogy jól nézel ki, az egy dolog, és tényleg számít a kapcsolatban, mert nem lehet olyannal lenni, aki nem tetszik nekünk külsőre, de együtt élni a másik személyiségével, belső tulajdonságaival kell, és hosszú távon az határozza meg a boldogságot.


19/L

2014. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 supra01 ***** válasza:
75%

Talán ne foglalkozz ezzel olyan sokat!

Hány éves vagy?

Van kiszemelt csajod? Ha igen, akkor szerezd meg magadnak!

Udvarolj, bókolj, adj virágot, lopj csókot, ha kidobnak mássz be az ablakon!

Ja és még valami! Ha tényleg helyes vagy akkor tuti van csaj akinek kellesz. Ne látszatra válassz, ill. ne csak az legyen a döntő, hogy akkor most te helyes vagy akkor neked jár egy plázacica! Elég egy normális lány is!

2014. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán próbálkozol csajoknál vagy csak várod hogy rád vessék magukat? Eszed is van, kedves is vagy? Vagy csak azt várod hogy a két szép szemedért essenek beléd? Mert nem a külső a legfontosabb egy kapcsolatban... max a felszínes embereknek.
2014. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy próbálkozok, de már tényleg elgondolkodtató, hogy vagy nekem nem való barátnő, vagy pedig én vagyok az, aki a legrosszabbakat fogja ki. Igen, van most kiszemelt, de már elvi okokból nem járhatnánk, ezért nem akarok közelebb kerülni hozzá. A későbbiekben mindkettőnknek rossz lehet. Inkább most próbálok mást keresni.

17 éves vagyok, van angol felsőfokú nyelvvizsgám, 10 éve zongorázok, festek is, de ezeket leszarja minden lány...legalábbis azok, akiket én szemelek ki.

Tudom, nem minden a külső, én sem abba szeretek bele. Nincs kocsim, nincs pénzem. Szerintem ez lehet a baj.

2014. nov. 16. 23:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kocsi kell meg pénz, csak egészséges önbizalom és egy kis, de tényleg csak kicsi "bunkóság". Az hogy jól beszélsz angolul meg zongorázol már lehet jó alap hozzá, csak ne görcsölj a csajozással mert az érződik és az nem vonzó. Ha tényleg azt akarod akkor ugrálni fognak rád a csajok csak tudjad őket (be)vonzani, ne rendelt magad se alájuk, se föléjük. Na jó, utóbbit csak mértékkel.
2014. nov. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!