Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem szeretnek az osztály...

Miért nem szeretnek az osztálytársaim? és az emberek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha kérdezek valamit,gyors választ kapok és otthagynak,mi lehet ennek az oka?

uána azzal jönnek hogy miért vagyok olyan,nem értem most mit akarnak

2015. aug. 16. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan mi?
2015. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3" Olyan rideg velük,amikor ök is ilyenek
2015. aug. 16. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt,hidd el nem szerettek velem beszélni,igaz,hogy nagyon visszahúzódó voltam és ha néha kérdeztem valamit csak átnéztek rajtam vagy észre sem vették,hogy mellettük állok. Ilyenkor azt mondanám próbálj osztályon kívül barátokat szerezni.Az azért mégis más mintha mindennap összevagy zárva egy teremben valakikkel.Én most megyek gimibe és remélem,hogy lesz néhány normális ember,de sajnos a hulladékok sem maradnak el sohasem. Egyébként az egyetlen személy aki önmagától próbált közeledni felém ő sem volt az osztálytársam:)14/L
2015. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!