Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem rétem miért nem bírják...

Nem rétem miért nem bírják megérteni az osztálytársaim hogy nem megyek velük inni? Igaz most nincs normális barátom ezzel a délutáni ivással bevágódhatnék de nem szeretnék inni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne már egy jó barát. Még soha nem volt egy igaz! 19 éves fiú

2014. ápr. 29. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem hagynám ki a társaságot. Elmennék velük, aztán innék valami üdítőt, vagy bármit, ami jólesik. Attól, hogy velük mész, még nem kell feltétlenül alkoholt rendelned, ha nem szereted. Az öcsémről az összes barátja tudja, hogy még újévkor is kakaóval koccint, mégis imádja mindenki. Nem ezen múlik. Legyél velük, érezzétek jól magatokat, az a fontos!
2014. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy hívnak! És menj, nem muszáj alkoholt fogyasztani.
2014. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék velük, hátha jó lesz a társaság, de nem innék alkoholt, csak üdítőt. Ha nem érzem jól magam, vagy erőltetik az alkoholt, akkor bármikor hazamehetek. De ha jó lesz, akkor nem maradtam ki semmiből sem :)
2014. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

1.ne engedj nekik. vannak, akik divatból/szokásból isznak, mert nem mernek kiállni magukért. ha most nem mész bele, sokat spórolhatsz rajta.

2.attól, hogy velük iszol, ugyanúgy nem lesz 1 barátod sem, legfeljebb néhány ivóhaverod.

3.barátod valószínűleg más területről sem lesz. az emberek felszínesek és önzők.

akik barátot akarnak, posztokat akarnak kiosztani előfeltételek alapján, ezért sosem lesz senki, akivel harmonizálhatnának. ez ugyanígy működik majd a lányokkal is.

ne akarj barátokat, egyszerűen ismerkedj emberekkel, és hagyd, hogy menjen a kapcsolat a maga útján.

4.ismerkedj emberekkel az érdeklődési körödnek megfelelően. ha nem inni akarsz, valami más kapcsolódási pont kell.

2014. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anno engem is cikiztek, mert nem szeretem az alkoholt... Azzal cseszegettek, hogy majd az esküvőmön is gyerekpezsgőt fogok inni, meg, hogy milyen gáz, hogy még nem rúgtam be soha életemben. Szerintem menj el velük, kérj valami üdítőt és ha kicikiznek, akkor nem is érdemes velük barátkozni. 18/L
2014. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!